;

…..jak je vidět, politici“si přestali sedět na vlastním vedení“ a začínají jim docházet nebezpečné budoucí dění. Není ale příliš pozdě????

07:54

Líder holandskej populárnej euroskeptickej Strany slobody (PVV) Geert Wilders vyzval v pondelok prostredníctvom videosprávy v holandčine a angličtine na zatvorenie moslimských mužov žiadajúcich v tejto krajine o azyl do utečeneckých táborov, čo by malo zabrániť sexuálnym zločinom páchaným „islamskými bombami s testosterónom“.

gert

Prostredníctvom zverejnenej videosprávy Wilders reagoval na udalosti zo silvestrovskej noci v centre nemeckého Kolína nad Rýnom, kde stovky žien nahlásili, že boli sexuálne napadnuté, pričom z tohto násilia obvinili moslimských imigrantov. Šéf PVV tvrdí, že aj holandským ženám hrozí, že im bude podobne ublížené, ak by sa moslimskí imigranti mohli voľne pohybovať na verejnosti.

Holandský politik Wilders, ktorý sa poslednú dobu vošiel do povedomia svojou stránkou Geert Wilders supporters, tiež vyhlásil, že moslimskí prisťahovalci priniesli do Európy “sexuálny terorizmus” a opätovne vyzval na uzatvorenie vonkajších hraníc Európskej únie. Kým hranice nebudú uzavreté, riešením je podľa neho izolácia mužských imigrantov od väčšinovej spoločnosti.

Súvisiaci článok    Polícia rozohnala demonštrantov protestujúcich proti utečeneckému centru

“Kým sa tak nestane, kým sú naše ženy ohrozované islamskými bombami testosterónu, navrhujem zavrieť všetkých mužských utečencov v strediskách pre žiadateľov o azyl,” vyhlásil Wilders.

Aj keď Holandsko nie je obľúbenou destináciou pre moslimských imigrantov, ktorí aj naďalej prúdia do Európy, do novembra minulého roku bolo v krajine zaregistrovaných okolo 54.000 žiadostí o azyl. Nespokojnosť obyvateľov Holandska so zvyšovaním počtu imigrantov vyniesla Wildersovu PVV na vrchol obľúbenosti politických strán, keď dosahuje rekordnú popularitu v histórii svojej existencie.

Peter Králik

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Odporúčame aj   VIDEO: Napadnutie filmárov v utečeneckom tábore v Calais    H.J.Schelling: Utečenecká kríza v Európe je väčšou hrozbou, ako bolo Grécko   alebo   Nemecko vyzýva občanov aby pomohli neplnoletým imigrantom  a   Ministri vnútra V4 odmietli migračné kvóty, požadujú funkčné hotspoty

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.