BERLÍN | Německou veřejnost zasáhl další případ brutálního násilí, za které mohou přivandrovalí mus-limáci, kteří se v Německu chovají jako zvířata. Na věku nezáleží. Přivandrovalý zmrd z Iráku za pomoci dalších prašivých psů z Afgánistánu znásilnil svého spolužáka. Policie vzhledem k věku násilníka případ odložila. Proč jej jako škodnou invazivního druhu nezastřelila? O události informoval deník Berliner Zeitung.

 

 

Jak uvádí list, případ se odehrál během školního výletu na hrad Nordwestuckermark na severovýchodě Německa. Během vycházky tři zmrdi ve věku 10 až 11 let několikrát vyhrožovali svému spolužákovi, že ho hodlají sexuálně zneužít. Chlapec byl podle všeho příliš vystrašený a o výhrůžce nikomu neřekl.

„Dnes tě omrdáme!“ měli údajně říct své oběti. V noci svou hrozbu splnili. „Podle deníku dva chlapci z Iráku a Afghánistánu (oběma je 11 let) povalili svého spolužáka na zem, zatímco další chlapec z Iráku (10 let) ho sexuálně napadl a znásilnil,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

V pokoji byli další dva chlapci, ale událost nenahlásili. Až za týdne a půl kamarád oběti o znásilnění informoval sociální pracovnici ve škole.

Podle policie se všichni tři násilníci vyhnou trestu, neboť v Německu lze z porušení zákona obvinit pouze osoby starší 14 let. Když jej v Německu nechtějí trestat či zastřelit, tak by jej měli přes jeho prasečí mu-slimáckou řiť napíchnout na kůl. Homosexualita se v islámu běžně trestá smrtí.

 

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.