…..je až neuvěřitelné, jak se zločinecká vláda MADAMME HITLER MERKELOVÉ postavila ke skupinovému znásilňování 18ti leté holčiny bandou asi až 15 migrantů z Afriky….

00:54

 

V novinách Welt online byl vydán článek o případu, kde se ukájelo asi až 15 nadržených mifgrantů z Afriky. Na internetové stránky novin se snesl doslova útok mnoha diskutujících a během krátké doby tam bylo přes 1000 komentářů, vesměs dosti nazlobených spoluobčanů a kritiků lidí, těch kteří neustále mleli dokola nesmyslné parole MY TO ZVLÁDNEME.

Celý případ zvedl Německé občany ze židlí a začali protestovat. Dokonalé slovní bombardování novin nehezkými až brutálními komentáři. Ptáte se jak na to začala reagovat redakce?

No velmi jednoduše, začaly doslova mazací ORGIE komentářů, kdy během krátké chvilky, bylo vymazáno 1000 kritických komentářů, které byly velice trefné.

Dle vládnoucích zločineckých politiků Německa, dostala redakce okamžité instrukce a noty, jak s těmito nebezpečnými „nepravdivými řádky“ „PRAVÝCH RADIKÁLŮ“ naložit.

[wp_ad_camp_2]

Všechny komentáře v internetu pod článkem byly okamžitě smazány a pravděpodobně si tam nechali jenom ty, kteří si napsala sama redakce novin, jak praví určité zdroje.

Další den se něco podobného opakovalo v jiném městě, ale média vše zametají pod koberec, protože se nejen ona ale i vláda bojí nepokojů občanů. Proto zavládla v německých internetových novinách i jinde naprostá cenzura jako za dob policejního státu DDR, mnozí občané si ho ještě pamatují, a jejich STASI metody, které nyní praktikují i v Západním německu….

OBČANÉ NĚMECKA UŽ MAJÍ VŠEHO NAD HLAVU A ZAČÍNÁ TO HODNĚ VŘÍT…..

tm

Smyslově přeloženo z několika zdrojů:

Gruppenvergewaltigung in Freiburg: Löschorgie bei Leser-Kommentaren auf Welt-Online

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.