Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Hillary Clinton chtěla letadlem uprchnout do Bahrajnu. Na letišti zatčena. Páchala zvěrstva na dětech. Čtení jen pro silné nervy

…..nyní pochopíte, proč svět chtěl mít jako prezidentku CLINTONOVOU. A víte, kdo vládne tomuto světu? Co jsou to za kreatury? Neexistuje výraz pro následující skutečnosti!!!!! Opakuji, pouze pro silné nervy!!!! AKTUAILIZACE 17:20

07:54

 AKTUALIZACE 17:20 Velká vlny zatýkání pedofilních lidojedů by měla začít dnes večer evropského času a není vyloučeno, že i MADAMME MERKELOVÁ uteče do Paraquaye, kdyby se celá akce rozjela dle představ Trumpa. Budeme Vás milí čtenáři datovat…..

Levicová spodina
(aktualizace článku ze dne 7. února 2017)

Přeložil: kocourekmourek

Demokracie, státní podoba zvrhlosti

K zatýkání pedofilních politiků v USA ještě nedošlo. Patrně proto, že v pozadí běsní skutečný boj, jak ukazuje tento článek na internetové stránce Beforeitnews: „PizzaGate Is Much Bigger Than Anyone Knows and it Is About to Explode (PizzeGate je mnohem víc, než kdokoli tuší, a chystá se vybuchnout)“: Ve spojitosti s tímto fenoménem se vynořují jména členů Kongresu. Jména, jež také náležejí členům předních organizací Komunistické strany a Muslimského bratrstva.

[wp_ad_camp_1]

Je zřejmé, že tito politikové byli vydíráni proto, aby islámu umožnili proniknout do státního aparátu USA. Pokud, jak je zmíněno výše, jedna třetina poslanců Kongresu USA a senátorů jsou pedofilové, pak je demokracii možné už jen zrušit. To je smyslem tohoto nahuštění takových sviní do politiky. Už se to objevuje i v německých hromadných sdělovacích prostředcích, jak je Epochtimes: „Americký magazín: „Hillary Clinton chtěla letadlem uprchnout do Bahrajnu – z obavy před obžalobou!“: Hillary Clinton se pokusila uprchnout z mezinárodního letiště ve Washingtonu, D.C., do Království Bahrajn, aby se vyhnula obžalobě, protože tam není dohoda s USA o vydávání stíhaných osob. Podle slov osob do této věci zasvěcených byla úředníky USA zastavena, když chtěla nastoupit do letadla. Tvrdí se také, že její manžel a bývalý prezident Bill Clinton vypovídal v její neprospěch. Tu věc údajně vyšetřoval tajný vyšetřovací výbor. Clinton prý „má obavy“ a bojí se, že bude uvržen do vazby spojené s „trestem smrti“, píše magazín „The Globe“.

Je zřejmé, že tito prznitelé a pojídači dětí jsou nyní již ve stavu naprosté paniky:
– někteří se snaží utéci do zahraničí,
– někteří vypovídají dokonce v neprospěch svých manželských partnerů, aby zachránili sami sebe,
– kolektivně se pokoušeli všemi prostředky udělat z Hillary Clintonové prezidentku, aby tak byli i nadále chráněni před trestním stíháním, nyní všemi sdělovacími prostředky tlučou do prezidenta Trumpa.

Co tito politikové spáchali, je prostě nepředstavitelné. Hillary údajně trpí nemocí kuru, ta se vyskytuje u lidožroutů. Znásilňovali děti, pak je živé rozřezávali a trhali z nich ještě bušící srdce a syrová je jedli. Pak pili ještě teplou krev těch dětí. Na články o tom jsme poskytli odkazy do internetu.

To nyní ve velkém vyjde najevo, až začne zatýkání. Pak začne kolektivní zvracení nad těmito sviněmi. Něco z toho už je v menších hromadných sdělovacích prostředcích. Tady lze najít, co dělaly evropské královské rodiny: „When PizzaGate Started – the Untouchable Demon Race – it Goes Deeper Than You Ever Expected“. Zde jeden článek se jmény amerických politiků: „#PedoGate #PizzaGate Update – 70 Politicians & Elites In D.C., NYC, VA, To Be Arrested Next Week!“: Někteří z těchto politiků pravděpodobně spáchají sebevraždu dřív, než budou uvrženi do vězení. V nejbližší době budou uvězněni členové královských rodin. Angela Merkelová odstoupí a prchne do Paraguaje.
“Next Week (příští týden)” je tento týden, ten článek pochází ze 4. února. „Royals“ jsou členové evropských královských rodin. Ti budou odstraněni nejen kvůli takovýmhle svinstvům, nýbrž také proto, že lid svých zemí zradili ve prospěch islámu.
Buďte si jisti: pokud to všechno vyjde najevo, bude způsob vládnutí zvaný demokracie, jako systém prznitelů dětí, lidojedů a velezrádců, navždy zdiskreditován.

Zdroj: https://hartgeld.com/media/pdf/2017/Art_2016-292_Linker_Abschaum.pdf

[wp_ad_camp_1]

Zde máte několik linků, které Vám psané potvrzují:

http://www.neonnettle.com/news/1884-pizzagate-arrests-to-begin-this-week-as-soon-as-sessions-is-sworn-in-

http://1nselpresse.blogspot.fr/2017/02/verhaftungen-im-zusammenhang-mit.html

https://deutsch.rt.com/nordamerika/46212-padophilie-in-usa-riesiger-schlag-menschenhaendler/

 

https://youtu.be/9CvwBxerhCE

Pozor! V Evropě stejné praktiky politiků, Kampušová z Rakouska byla jen špička ledovce…..

 

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře