Malé děti jsou mnohem vnímavější, než dospělí lidé, protože ještě nemají pevně utvořenou představu o tom, jak tento svět funguje, co může a co nemůže být reálné. Proto všechny zkušenosti přijímají a neodsuzují. Díky tomuto přístupu a také díky energii, se kterou sem přicházejí, mohou vidět a vnímat věci, které dospělí lidé už vnímat nedokážou.

Následující příběh vyprávěla Hailey Reese na svém youtubovém kanálu v roce 2017. Článek je volným překladem její zkušenosti, ve které vypráví o tom, jak hlídala malou holčičku, která žila u hřbitova a říkala i kreslila velice znepokojivé věci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes vám chci popovídat o dítěti, o kterém upřímně věřím, že bylo posednuté. Nemusíte tomu věřit, nechci nikoho přesvědčovat o tom že jsou tyto věci skutečné, chci jen sdílet svoji zkušenost a názor si udělejte sami.

Už od útlého věku jsem chodívala hlídat malé děti, většinou to byly děti našich sousedů. Hlídala jsem opravdu spoustu dětí, ale na žádné nevzpomínám tak, jako na tuto děsivou holčičku. Ta se mi opravdu zapsala do paměti.

Jednou mě požádala sousedka, která měla známou, která byla babička, která měla na starosti dvě malé děti a sháněla pro ně hlídání. Takto jsem se přes známé dostala k této rodině, kterou jsem osobně neznala, ale dala jsem jí své telefonní číslo, aby mi ta babička mohla zavolat.

Babička těchto dětí mi skutečně zavolala. Vysvětlila mi, že její dcera má dvě malé děti, které vídá jenom o víkendu, ale jinak žijí přes týden u babičky. Vnučce bylo 7 let a jmenovala se Emílie a vnoučkovi bylo 5, jmenoval se Grayson. Maminka žila sama, měla hodně práce a nemohla se dětem přes týden věnovat, proto to vyřešily takto.

Babička byla v důchodu, takže se o děti mohla přes týden starat, ale chtěla občas vypadnout ven. Přihlásila se na nějaké kurzy, které vyžadovaly, aby občas opustila domov i v pracovní dny. Řekla, že chce ještě něco zažít dokud má sílu, než příliš zestárne a pak už to nepůjde. Takže nutně potřebovala obě vnoučátka občas pohlídat.

 

Pokračování článku: Hlídala jsem posednuté dítě: Malá Emílie mluvila se stíny ze hřbitova

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.