Existují jedinci, kteří jsou obdařeni neuvěřitelnými dary. Byli posláni na Zemi, aby vedli společnost k lepšímu způsobu života, aby nám otevřeli oči. Jsou tu, aby vedli lidskou populaci k růstu, pochopení a následování vyššího duchovního cíle. Příběhy o nich nás uchvacují a často nám otevírají oči pro neuvěřitelné pravdy, které mění náš pohled na život a náš účel ve vesmíru.

Někteří lidé jim říkají hvězdné děti. Generace mladých lidí, která s sebou přináší hluboké multidimenzionální chápání života a reality. Ale mají mnoho jmen. Třeba indigové, křišťálové, nebo duhové…
Je to něco jako odlišná rasa. Jejich počet na zemi se postupně zvyšuje, ale pro většinu lidí jsou vizuálně nerozeznatelní. Mají v sobě však něco velmi speciálního. Jsou zde proto, aby lidstvo vedli k probuzení. Tyto děti (dnes spíš mladí lidé) se rodí nedotčeni zastaralými destrukčními programy a proto spouští globální probuzení.

Mezi těmito dětmi je i devítiletá Káťa, která žije v severní Evropě. Tato holčička z hvězd tvrdí, že dokáže léčit vodu a čistit ji způsobem, který moderní věda doposud neobjevila.

Doktorka Ohlsonová je švédská molekulární bioložka, která zasvětila svou kariéru porozumění těmto speciálním dětem, které k nám přicházejí s jiným pohledem na realitu. Poukazuje na řadu vědecky prokázaných rozdílů mezi těmito jedinci a průměrným člověkem. Uznává, že i když můžete zpochybňovat jejich nároky na život mimo naši běžnou realitu, nemůžete popřít, že je na nich skutečně něco výrazně odlišného.

Pokračování článku: Holčička z hvězd prohlašuje, že umí léčit vodu a žádá lidstvo, aby se probralo ze spánku

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.