…..hororoví zabijáci klauni se poprvé objevili v Americe, kde je už pár mrtvých. Krátce na to se vyrojili v Anglii, kde je evidováno několik pokusů o vraždy a vraždy. Vzápětí se rozrostli jako houby po dešti v Německu, Švýcarsku a Rakousku. Kdo tohle všechno organizuje? A kdo jsou tahle individua? Za jakým účelem to dělají. A jsou skutečně všichni lidé?????

23:54

Možná jste někteří slyšeli o zabijáckých klaunech, kteří ovládli během krátké doby videa na kanálu you tube v Americe a v zápětí v Anglii. Někteří muži? se převlékli za klauna v krvavém oblečení. Sranda skončila u prvního mrtvého člověka. Vypadají jako vystříženi z hororového filmu.

V noci se vydávají na toulky a hledají osamocené jedince. Všechno začalo zcela bezstarostně. Sem tam se vyskytl klaun, který vystrašil pár lidí na které narazil. Když utíkali, chvíli je pronásledoval a pak je nechal běžet. Dotyční to považovali za špatný vtip.

Po krátké době se ale situace zvrhla. Z legračních hororových klaunů se stali vražedné bestie. Stále více „lidí“ (lépe řečeno bláznů?????) se začalo oblékat jako krvelačné bestie, které začali lidi chladnokrevně mlátit. Začali je také škrtit a je zaevidováno mnoho pokusů o vraždu.

[wp_ad_camp_1]

[wp_ad_camp_3]

Je hlášeno mnoho případů, kdy tito „klauni“ se snaží prvně vystrašit za domem, v odlehlých uličkách, v zahradách či parcích jednotlivce či párečky, pak je napadnou nožem a dokonce mají revolvery a několik lidí postřelili. Jdou na ně zcela brutálně s nastartovanou motorovou pilou a napadají je, pokud neutečou.

Trend, který se maximálně rozrostl v Americe přeskočil rychlostí blesku do Evropy. Prvně do Anglie, kde je hlášeno mnoho těžkých ublížení na zdraví s pokusem o vraždu. Čekají také večer před školou a dívají se, jestli jsou tam ještě děti.

killer klaun

Ze Švédska je hlášen první případ, kdy klaun zaútočil na bezbranného muže a nůž mu několikrát vrazil do těla. Potom od těžce raněného s velkým smíchem utíkal pryč. Muž s největším vypětím sil přeži útok v nemocnici.

Po prvních zjeveních těchto klaunů v Americe a Anglii se tento trend rozšířil do Německa, Švýcarska a Rakouska. Klauni v zakrvácených převlecích byli viděni na krajích silnic kde čekají na své oběti.

 

Tuto sobotu ve městečku Wesel (Německo) ve dvě hodiny v noci šli dva mladíci 19 a 29 let ze zábavy domů. Najednou slyšeli kroky za sebou a hned uviděli klauna, který měl tmavě červené oči a odporně hnusný úsměv v obličeji. Klaun měl v jedné ruce nůž a ve druhé nabitou pistoli s kterou si pohrával. V anglické a německé řeči je nabádal, aby šli okamžitě pryč, nebo že je zabije. Při této výpovědi začal na muže mířit pistolí. Hoši se dali na útěk a po nějaké době se ho zbavili. Neví, jestli je ještě pronásledoval.

snimek-obrazovky-2016-10-21-v-22-39-06

Počet viděných bytostí v tomto „převleku“????? v Německu, Švýcarsku a Rakousku za poslední dny extrémně vzrostl. Z mnoha spolkových zemí jsou tahle individua hlášena. Včerejší poslední případ byl v jedné restauraci, kde vtrhl klaun do lokálu s nastartovanou motorovou pilou.

Už jsou hlášeny i případy, kdy klaunové v noci vyrazili dveře dostali se do bytů nebo rodinných domů a ohrožují lidi. Nebo také zazvonili a po otevření dveří, stojí smějící se klauni před majiteli domu a odporně se řechtají. Bodají potom nožem do oken či dveří.

Je snad jenom otázkou času, kdy se objeví první zprávy od sousedního Německa, s prvními mrtvými na svém účtu.

Stojí před námi „ÚDAJNÝ „“SVÁTEK““ HALLOWEEN“ od našich „přátel“ z jůesej. Varuji všechny jedince, kteří by u nás potkali podobné klauny dávat se s nimi  do rozhovoru či brát celé jeho zjevení jako vtip. Jsou nepochopitelně ozbrojeni a mohlo by to být Vaše poslední setkání. Při nejmenším Vás mohou vážně zranit. Dávejte tedy na sebe pozor a varujte hlavně Vaše děti!!!!! Kdybyste je viděli uprostřed cesty, snažte se jim vyhnout nebo objet, v žádném případě nezastavujte….

V níže uvedeném videu si můžete v němčině vyslechnout, co se tam odehrává.

V dalším videu uvidíte nahrané akce zabijáckých klaunů.

tm

 

Následující článek dávám pro informaci všech. Je to závažná věc. Nebrat na lehkou váhu! Prosím přečtěte si komentář z jiného webu, obrázek si udělejte sami…..

Pozor na 666klauny! Jsou to převlečení démoni z pekla!

Ze zednosatanistického oběžníku:
Předmět: Krampus kampaň zahájena

„AVE SATANAS 666!!!

 
Krampusové a další démoni vyšli do ulic ve vybraných zemích. Letošní podzimní Krampuslauf bude ve znaamení velikých obětí, připravujeme se http://zpravy.idnes.cz/desivi-klauni-uz-radi-i-ve-skandinavii-dxi-/zahranicni.aspx?c=A161016_175039_zahranicni_san
 
Jako klauni jsou dokonale krytí a mohou páchat zlo pro našeho pána Satana. Nezveřejňovat
 
Joannis (pozn. Jana Nagyová Nečasová)
sestra operátorka“
 
 

Předmět: Dokončená Krampus základna

„AVE SATANAS 666!!!

 
Dokončili jsme základnu krampusů v Šáreckém údolí, kde byli minulou zimu nuceni ukrývat se v děrách do pekelného jícnu.
 
Potřebujeme dobrovolníky na osídlení krycích domečků nad templovou ložnicí krampusů http://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/radovy/praha-dejvice-v-sareckem-udoli/7683938
 
Posíláme vám přehled typů klaunových krampusů, abyste bezpečně rozeznali naše klauny od neškodných klaunů. Připravili jsme dokonce model masožravého klauna miminka. Ne aby se to objevilo zase u Filipy (pozn. tak zednosatanisti říkají mně), lidi nesmějí rozpoznat 666 klauny.
 
Valpurga (pozn. Jana Karásková)
sestra princezna
 
7683938_1_orig
– tzv. „krycí domečky“ z textu v Šáreckém údolí v Praze!

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_3]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.