…..i když je zpráva z 21 února, dostávají se na povrch zajímavé komenty ze strany některých rakouských politiků. Ano, vidí také co nesmějí redaktoři novin vidět a psát o tom, když vše není v souladu s fašistickou diktaturou povolenou EU….

07:54

FPÖ, Herbert Kickl

[wp_ad_camp_1]

Hromadné sdělovací prostředky mlčí o rebelii ve Francii

Nyní trvale v akci proti drancujícím hordám: vodní děla pařížské policie. Foto: David Monniaux / wikimedia.org (CC-BY-SA-2.0-FR)

21. únor 2017

Vzhledem k důslednému mlčení domácích (rakouských, pozn. překl.) hromadných sdělovacích prostředků hlavního proudu o hrozivém vývoji odehrávajícím se ve Francii (o němž informoval také zpravodajský server unzensuriert.at) promluvil o něm dnes, v úterý, také generální tajemník rakouské politické strany FPÖ, Herbert Kickl (Freiheitliche Partei Österreichs). „Už řadu dnů v Paříži hoří celé městské čtvrtě, vládne rozvrat, který vypadá jako občanská válka, a údajně ‚tak seriózní hromadné sdělovací prostředky‘ v Rakousku o tom mlčí. Tato spirála mlčení se překvapivě podobá sexuálním přehmatům silvestrovské noci 2015/2016 v Kolíně nad Rýnem, které se do novin dostaly až s mnohadenním zpožděním“, zdůrazňuje Kickl.

„Konec násilím vnucené multikulturní společnosti“

Tento rozvrat, pokračuje Kickl, nelze vysvětlovat tím, „že si ti ve společnosti méně upřednostnění chtějí vybojovat svá práva, tito zločinci jsou daleko spíš radikální islamisté a nezaměstnaní mladí lidé, kteří jsou předzvěstí toho, jak skončí násilím vnucená multikulturní společnost starých osmašedesátníků: chaosem a výbuchem násilí.“

O hromadných sdělovacích prostředcích jednotného střihu Kickl říká, „že tyto násilné výstřednosti stojí cechu redaktorů jen za okrajovou zmínku. Jakmile totiž nemůže být to, co být nesmí, krajně tvrdě se cenzuruje a spoléhá se přitom na to, že Rakušané prostě nepostřehnou, co se kolem nich odehrává. Ale časy se změnily a publicističtí trubadúři naší spolkové vlády by to pomalu měli pochopit.“

tm dodává: (pokud ještě umějí myslet)

Překlad: kocourek mourek

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.