Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Hrozí nám daleko větší nebezpečí, než můžete vůbec domyslet. Díl 1.

…..na straně jedné. Na straně druhé se jedná o osvobození člověka z jeho vězení!!!!! Z vězení, do kterého jsme byli zakleti. Je to téma, o kterém se skoro nehovoří a hlavně je zahaleno do mlhy dezorientace čtenářů v mnoha časopisech a „vědeckých“ pojednáních. Jedná se o magnetické pole zemské. Téma v dnešní době pro mnoho čtenářů nezajímavé, ale může být právě pro všechny lidské bytosti osvobozující a zajímavější, než můžete vůbec tušit!!!!! Záleží pouze a jenom na přírodě, jak se rozhodne a jakým směrem se vydá…..

 

05:55

Položme si otázku. Co se stane, když magnetické pole zemské zkolabuje?

U ptáků,  zvířat žijících v moři a mnoha suchozemských zvířat, dojde ke ztrátě orientace. Můžeme vše zmíněné v předešlé větě několik let pozorovat. Při totálním výpadku magnetického pole zemského budou mít zvířata problémy do té doby, než začnou používat orientaci pomocí morfogenetických polí vesmíru. Jedná se o dny až týdny, než se přeorientují. U zvířat to půjde rychle, lidé budou mít problémy.

[wp_ad_camp_1]

U člověka už jen oslabení magnetického pole zemského vyvolává deprese, bolesti hlavy, závratě, problémy se stabilitou při chůzi (chodí vrávoravou chůzí a necítí se na nohou jistý), pomatenost, halucinace, schizofrenie a psychické problémy. Mnoho čtenářů určitě tyto změny zazbamenalo. Sluneční záření a kosmické záření přichází na planetu Zemi zcela nefiltrovaně. Poslední dva roky dochází k závažným změnám oslabení magnetického pole. Změny probíhají 10 kráte rychleji, než vědci předpokládali. Podívat se můžete na obrázku níže:

esa juni 2014

Na dalším snímku je vidět značné oslabení magnetického pole zemského vyjádřeno modrou barvou.

esa 19. juni 2014

Zdroj ZDE

Co se tedy může odehrát?

V nejlepším případě může dojít jen k otočení pólů (přeskoku pólů). V tom tragickém, a pro lidstvo nejhorším případě. dojde k přelití oceámů přes pevniny. Nezůstane kámen na kameni stát, včetně masívů hor. Byla by to katastrofa pro celou planetu.

Nezapomeňte, že planeta Země je živou bytostí. Lidstvo a zvířata jsou v této bytosti baktérie, viry a paraziti. Jestli bytost planeta Země uzná za vhodné nasadit nejlepší antibiotikum proti nežádaným vetřelcům, kteří se neumějí slušně chovat ke svému hostiteli, nasadí nejtěžší kalibr a zardousí nás tunami vody. A nejen nás. Když uzná za vhodné nás zde nechat, použije „jenom“ likvidaci magnetického pole zemského, aby lidské bytosti prozřely.

Ale pozor!!!!! Při úplné ztrátě magnetického pole zemského se začnou dít věci o kterých lidé nemají zatím ponětí. Budeme se nacházet na zemi jako Alenka v říši divů. Okamžitě se zhroutí rozvod elektrické energie, přestanou fungovat mobily, počítače, televize, jakékoliv elektrické přístroje, auta, letadla, ponorky no prostě veškeré vymoženosti dnešní šílené doby, do které jsme byli prokleti, lépe řečeno zakleti. Ano, momentálně spíme ve snu jako šípková růženka. Je to něco podobného jako EMP.

Nutné v tento moment podotknout, že minulý rok„údajné vysazení magnetosféry“ na dobu dvou hodin, byl na lidstvo ze strany ESA neboli NASA udělán podvod. Kulantně řečeno, byla to záměrná dezinformace. Proč se brzy dozvíme. Magnetické pole zde bylo,  jinak by nastal právě jev, o které jsem psal v odstavci výše.

Je mnohokráte v laboratořích v Novosibirsku, dokázán zajímavý jev. Odstíněním magnetického pole zemského od pokusných osob, začali mít zajímavé vlastnosti. První co bylo, nastartovaly se u nich telepatické schopnosti a mohli mluvit pomocí telepatie s druhými lidmi. O tom se ale zmíním až v druhém díle.

Zmíněnou problematiku řeší už každý týden ve Velké Británii a zasedají ve Westminstru s mnoha členy různých vlád z celého světa. Lidem ale nic neříkají. Děje se tak od  poloviny roku 2012.  Není otázkou, jestli výpadek magnetického pole zemského nastane,, nastane určitě, otázka je kdy. Nejpravděpodobnější doba dle jejich vědeckých podkladů je stanovena ode dneška, ale nejpozději do 1 roku. Může tedy přijít zítra, za týden, nebo až za jeden rok. Přijde určitě dle jejich utajených studií. Pro člověka v tom konstruktivním případě to bude vysvobození. O tom ale bude díl 2.

Po celém světě se musejí od roku 2008 pravidelně nově orientovat startovací a přistávací dráhy pro letadla. Tato orientace slouží k tomu, aby piloti věděli, na kterou dráhu jim bylo povoleno přistání či start.  Artikl poskytl SPIEGEL-ONLINE-

spiegel-online-magnetické pole zemské

Je mnoho a mnoho dalších důkazů. které napovídají blížící se kataklyzmatickou změnu. Tentokráte ale dle vyjádření mnoha dálnovidců a proroků jako Nostradama, májské civilizace, může být pro lidstvo právě tím, na co se dlouhou dobu těší a připravují se. Přechodem do zlatého věku a 5 dimenze. Jsem o tom přesvědčen, že se to lidstvu podaří.

Pokračování…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
24 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře