Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Hrozí nám daleko větší nebezpečí, než můžete vůbec domyslet. Díl 2.

…..budete překvapeni, ale v druhém díle se dozvíte mnoho konstruktivních věcí. Skutečností, které záměrně lidem tají a neměli doposud zájem je publikovat. Doposud také nikde publikovány nebyly. Dnes se dozvíte opět potvrzení pravidla, že všemu je úplně jinak.

05:55

Prosím, jestli jste nečetli článek první, který najdete ZDE, nemá cenu číst dále. Nepochopíte souvislosti. Děkuji za podchopení.

[wp_ad_camp_1]

Než zase  ke konci příštího týdne na několik dní opět zmizím, byl bych rád, kdybyste se dozvěděli následující okolnosti, kterými lidstvo drží v šachu. Okolnosti, které byly záměrně po celou dobu tajeny. Ano všemu je opět úplně jinak jak neustále opakuji.

Sedněte si pohodlně do křesla či na kauč a ponořte se do krásných řádků, které Vás očekávají. Jsou a existují skutečné vědecké zkušenosti, z veškerými důkazy. Vám je ale dokazovat nebudu,. Zatím to není možné. Berte, že všemu je tak, jak zde napíši, nechtějte po mně linky a odkazy, protože podle slov lidí, se kterými jsem se setkal nebyly zatím nikde publikovány. Sami pochopíte proč. Važte si, že právě Vy se máte možnost danné skutečnosti dozvědět.

Budu se následující řádky snažit vysvětlit jednoduše, aby je každý pochopil, i ti kteří mají k biofyzice a fyzice daleko. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása a genialita.

V jedné laboratoři, v podzemních městech, které se nacházejí pod Novosibirskem, byly dělány výzkumy po celá desetiletí. Výzkumy s dobrovolníky, kteří rozhodně nelitují toho, čeho se zúčastnili. Ba naopak. Nebyly to žádné pokusy „a lá farmacie“.

Jedno z největších tajemství planety Země a celého vesmíru, bylo odhaleno právě zde. Co to asi tak může být?

Nám bylo vtloukáno do hlavy, že magnetické pole zemské je důležité, protože regeneruje buňky. Bez magnetického pole zemského není možné zachovat zdravý chod všech asi 120 biliónů buněk, které se v lidském těle nacházejí. Otevírá „dveře“ přes membrány buňky živinám, kyslíku a dalším asi 54 látkám které jsou pro chod důležité. Potom způsobuje látkovou přeměnu a výměnu, spalování a opět vylučování zplodin z buněk ven. To je naprosto přesné. Je tomu tak. Položme si ale otázku. Neexistuje náhodou ještě jiné pole, které nám to stejné může zaručit? Hned Vám odpovím. Ano existuje. Jsou to statická pole, né magnetická!!!!!

Moc dobře víte, že „větci“ nikdy neobjevili, proč vlastně lidská buňka stárne. Neobjevili, kde je to v buňce zakódováno. Do zhruba 18 let se obnovuje automaticky a potom určitým způsobem začíná stárnout. Až do té doby, než člověk odchází do jiné dimenze zcela „zeschlý“ „nemocný“ „zničený a neobnovovaný“ no spíše neregenerovaný. Buňky způsobují samodestrukci, která je potom viníkem našeho předčasného odchodu do jiné dimenze.

„Větci“ nemohli objevit, co stojí za stárnutím buňek, protože hledali ve špatném „šuplíku“.  Co je vlastně tedy příčinou stárnutí????? Skutečně se kód nenachází v lidské buňce!

Celé tajemství je zakódováno v magnetickém poli zemském. Ano, Vážení přátelé, zde je právě kód, který způsobuje, po 18 roku věku, rychlé stárnutí a odchod lidí. Není to jenom kód stárnutí, ale právě také špatná funkce imunitního systému a různých druhů nemocí, které jsou špatně vyhodnoceny selhávajícím imunitním systémem.

Odedneška můžete právě tolik oslavované magnetické pole Zemské nazývat viníkem Vašich chorob a stárnutí. Pojďme se podívat na celou věc ze strany opačné.

Ponecháme stranou magnetosféru, která nás chrání před zářením z vesmíru a ochranou před slunečním zářením atd.

Jak jsem na začátku článku řekl, v podzemních laboratořích v Novosibirsku probíhal zajímavý experiment po mnohá desetiletí. Krátce Vám ho popíši a vysvětlím. Je jednoduchý.

Určitým způsobem byly postaveny místnosti, kde bylo pro pokusné osoby odstraněno 1000% magnetické pole zemské. Naopak byly pro regeneraci buňek vystaveny statickým polím zhruba 700-1000V/m. Byla potřebná na regeneraci buněk. Zde se nacházeli celých 7 měsíců. Dle slov odborníků, kteří řízený pokus prováděli, bylo docíleno resetu a restartu veškerých 120 biliónů buněk v těle přímo za chodu. Nějakou dobu (přesněji 3-8 let) po 7 měsíčním pobytu v odstíněných místnostech osoby nestárly, vypadaly stejně a potom nastal zvrat. Začali se zjevně jak vizuelně tak biologicky omlazovat. Omlazování probíhá asi do doby jak vypadali v 23-27 letech jejich podoby, změnila se jejich DNA a hlavně to nejdůležitější, neměli od té doby žádnou nemoc, imunita byla naprosto funkční. Pokusně naočkované nebezpečné choroby, neměly na chod jejich organismu vliv!!!!! Je nutné zde podotknout, že takto restartované bytosti se dožívají 999 let bez stárnutí a jakýchkoliv chorob.

Je skutečností, že první dny po odstínění magnetického pole měli psychické a jiné problémy, které ale po několika dnech zcela vymizely. (Proto už jenom při oslabení magnetického pole zemského začínají mít lidé problémy popsané ve včerejším článku). Bylo by tedy dobré nechodit k lékaři, ten Vám s předepsanými psychofarmaky nepomůže.

Všechno bylo ale kompenzováno jinými poznatky. Lidé začali mezi sebou mluvit telepaticky a za několik dní nemuseli používat přirozenou mluvu. Telepatie se u každého objevila dříve nebo později a dokonce rozuměli i zvířatům z jiných dimenzí na které pomysleli. Byli to jejich mazlíčci, kteří s námi na planetě Zemi už nebyli. U těchto osob postupně docházelo k aktivaci šišínky mozkové a všeho co je s tím spojeno. Vizualizace, vidění budoucnosti v obrazech, rozpoznání pravách hodnot, napojení na morfická pole a jiné…..

Nebudu popisovat veškeré poznatky, kdy mluvili i se svými „zemřelými“ rodinými příslušníky a mnoho jiného, mohl bych o tom napsat celou knihu. Nemějte obavu, to všechno nás čeká tentokráte asi přirozenou cestou. Bude záležet jenom na planetě Zemi, jak se rozhodne s námi naložit a jakým způsobem udělá celý restart své ohromné živé bytosti, hotelu Země. Mohou nás zde čekat zlaté časy, tak jak bylo předpovězeno.

Osobně znám člověka, který pochází právě z Novosibirska. Dělal tam výzkum až do položení SSSR. On osobně – je to studnice vědomostí. Je mu dnes 104 let. Když se na něho podíváte, nikdo by ale neřekl, že je starší než 40. Ano, neustále mládne. Je živým důkazem těchto pokusů, které nyní asi očekává veškeré lidstvo na planetě Zemi, pokud se planeta rozhodne jít konstruktivní cestou bez destrukce. Ptám se ale sám sebe. Všichni ruku na srdce. Zaslouží si ale lidstvo tuhle cestu????? Nebude lepší restart pro celou planetu s novým osazenstvem????

Vždy píšete, že články tm jsou moc destruktivní. Na vyvážení všeho předchozího z minulosti máte dnešní článek, naděje pro veškeré lidstvo.

Přechod do 5 dimenze není nic jiného než totální zkolabování magnetického pole zemského. Objevení svých božích schopností v každém z nás a cesta konstrukce a očištění planety Země. Proto dávejte už dnes všichni pozor na Vaše myšlenky…..

Cesta destrukce byla umožněna zakódováním určitých dat do magnetického pole zemského, kterým jsme každou vteřinu, každlou hodinu a den a celou dobu života ovlivňováni. Jestli to udělalo 6 padlých andělů či kdokoliv jiný je dnes jedno.

Hned po vysazení tohoto kódovaného pole, kterým je lidstvo drženo v šachu, budete mít nevídanné schopnosti. Je to tak jednoduché. Na to lidé čekali 21.12.2012. Pole ale dle předpovědi májské civilizace neskolabovalo, čas byl uměle posunut  církví, která dělala machinace s časem v kalendářích. Máme se tedy na co těšit, můžeme mít navzdory všemu co se zde děje, skvělou budoucnost.

Nyní je Vám  asi všechno jasné a možná mně odedneška ani nepotřebujete.

Napsal tm…..

Ke konci bych rád dal odkaz na následující.

Člověk, který přiznal že se domlouval telepaticky se svými únosci, se kterými cestoval 24 hodin. Jeho přiznání zde. Ve vesmíru není blokována šišínka mozková, která může pracovat tak, jak byla původně nastavena. Nenachází se tam (blokační) magnetické pole zemské.

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5120-ano-byl-jsem-unesen-mimozemstany-sokoval-prezident-kalmycke-republiky

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře