…..který se uskutečnil včera ve večerních hodinách a trval asi hodinu, mě doslova šokoval. Telefonoval mně jeden velice dobrý známý z Německa, který pracuje u policie na dost vysokém postu. Divil jsem se, že hovořil zcela otevřeně a už nic netajil. Nabádal jsem ho kvůli odposlechu. Asi je mu už také všechno jedno.  Dle jeho slov se situace v Německu vyhrocuje každným  dnem a je na hraně břitvy…. Co bude dál, sám neví, protože pravomoci jim byly z velké části na zásahy odebrány. Nedělají skoro nic, kde by mohli ochránit vlastní obyvatele. No vlastně dělají, přihlížejí, toť vše….

11:54

[wp_ad_camp_1]

Vyprávěl mi, že kolínský theátr na Silvestra se denně opakuje skoro ve všech městech, nebylo to jenom ten den, ale od té doby a dokonce i předtím je to každý den s přibývající razancí. Vykradené byty, rozbitá okna a vykradená auta už skoro neřeší, nebo maximálně zapíší a nic dále s tím nedělají.

Byli nalezeni i silně pigmentovaní lidé, kteří byli zabiti, nic se nevyšetřuje. Kdo čin spáchal by stejně nedohledali. Všechno se tají, retušuje a překrucuje. Prý kdyby věděl, jaká situace v Německu nastane, dávno by se vystěhoval z Evropy jinam. Jak řekl kamkoliv jinam, jenom ne v EU.

Zmínil se o lidech, kteří žádají policii, aby jim zachránili třeba 4 leté dítě, které sedí v autě se třemi silně pigmentovanými jedinci. Přijede policie, a raději poradí matce aby „mírumilovné uprchlíky“, „přece naše bratry a sestry“ dovezla tam kam žádají s dodatkem, že policie pojede za jejím autem a dá na ni pozor.

Řekl jsem mu, ,,no to snad nemyslíš vážně?“

Odpověděl, že těchto případů před nákupními centry je denně mnoho, přepadávají a obírají lidi.

Pokračoval: matka v tomto případě zavolala otce, který s několika kamarády přijel ve třech autech s kovovými tyčemi. Mírumilovní uprchlíci nechtěli otevřít auto a proto otec rozbil sklo vlastního auta, vytahali je ven a zmlátili kovovými tyčemi. Policie raději ihned odjela a dělala že nic nevidí. Všichni byli převezeni potom do nemocnice.

Podobných případů, přepadení a obírání starých lidí si už ani nevšímají, nemají kapacity.

Kriminalita stoupla o několik 1000% a není v moci policie tohle dál řešit. Dle posledních jeho slov na dotaz jak to vidí dále se vyjádřil: vede to do KATASTROFY. Tohle nedá už nikdo v Německu dohromady. Museli bychom je už jedině „střílet“.

Řekl toho daleko více, ale nemohu se zde hodinově rozepisovat, asi by to nikdo nečetl.

Proto uvedu jenom příklady z tisku, kde se začíná o tom psát bez servítků. Podívejte se jak dopadají denně, skoro ve všech městech, děti a mladé dívky které se dostaly do pařátů silně pigmentované rasy. Silvestrovská noc v Kolíně se odehrává každý den po celém Německu. Vznikají nové a nové NO GO ZONY.

Když se podíváte jak děti nebo dívky dopadnou, tak takhle se nechovají ani zvířata. Nejen znásilněy, ale zbity, pořezány a někdy i na hranici života a smrti.

Pro všechny, kteří chtějí zase vidět nějaké důkazy, stačí se podívat na níže uvedené články:

Vergewaltigungen-durch-Moslems

Popis obrázku

Děkujeme Merkelová! Děkujeme Zeleným! Děkujeme CDU! Děkujeme SPD! Děkujeme odborům! Děkujeme médiím!

tm – já bych dodal: Děkujeme policii a státu, kterým platíme daně a dnes se ptám oprávněně za co a na co?????

Tyto děti a ženy byly MUSLIMY znásilněny. Vy jste to umožnily.

tm ptám se Vás: skutečně máte SLUNÍČKÁŘI A POLITICI zájem na takovémto dění i v České republice????? Stojí totiž přededveřmi!!!!

 

Všechny a daleko horší případy si můžete přečíst ZDE:

Zde z blogu Michalela Mannheimera.

http://www.huffingtonpost.de/2016/01/11/fluechtlinge-fordern-strengere-gesetze_n_8954008.html?utm_hp_ref=fluechtlinge

http://www.huffingtonpost.de/2016/01/12/-munchen–in-einem-munchner-hallenbad-soll-mindestens-ein-madchen-vo_n_8959466.html

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.