Co je to Hydromancie? Jak mohu zřít jen s trochou vody? – Pamatujete si slova starého čaroděje Gandalfa Šedého? Když si vzal prsten moci od Froda, hodil ho do ohně a řekl, že to byl jediný způsob, jak odhalit pravdu, protože to bylo „tajemství, které dokáže říct jen Oheň“.

Existují tajemství, která může říct jen oheň, ale také tajemství, která může říci jen vzduch, země nebo voda. Duchové vesmíru do těchto živlů kreslí obrazy, které řeknou více, než tisíc slov. Tréninkem se můžete naučit tyto obrazy číst a chápat.

[wp_ad_camp_2]

Různé druhy věštění nabízí odlišnou cestu ke stejné pravdě
Musíte hluboce pochopit podstatu záležitosti kterou řešíte, abyste našli perfektní způsob, jak získat přístup k jejím tajemstvím. Takže pokud chcete znát o něčem pravdu a jste schopni svou otázku spojit s nějakým prvkem, je lepší najít způsob věštění podle tohoto prvku.

 

[wp_ad_camp_2]

Dovolte mi uvést příklad. Předpokládejme, že váš manžel je námořník a že je už několik dnů nezvěstný a vy máte samozřejmě strach co se mu stalo. Takže se rozhodnete věštit (mimo jiných dalších věcí pro jeho nalezení, samozřejmě 😀 ) a chcete zjistit, jak je na tom. Logicky si tedy vyberete věštění pomocí vody, nebo vzduchu. Voda, protože lodě plují na vodě a vzduch, protože lodě jsou vystaveny větrům. Takže bychom raději používali techniky, které zahrnují tyto dva prvky, protože jsou mu nejblíže.
Když věštíte pomocí nějakého přírodního živlu, oslovujete duchy tohoto živlu a zjednodušeně řečeno, když hledáte námořníka, duchové vody a větru by logicky měli vědět kde je, protože jsou s ním v přímém kontaktu nejvíce. Je to jednoduché a logické.

Pokud je však někdo expert v konkrétní věštící technice, jako je věštění ze země nebo z ohně, může být chytřejší použít je, místo toho aby se snažil za pomoci prvků, se kterými mu to moc nejde.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.