Chci se zeptat, je i9 láhev dobrá ?
Informovaná lahev NENÍ v pořádku. Měřili jsme ji a stahuje z člověka pryč energii, oslabuje. Dokonce výrazně. Má na sobě totiž nálepku, která má zevnitř napsané velké množství symbolů, z nichž je podstatná část destruktivní. Tato destrukce rezonuje i na prázdné láhvi, co teprve když se ta destruktivně nabitá voda ještě pije, tak nechci ani vidět, co z toho bude postupem let za nemoci. Rozhodně nedoporučuji to používat!
Tady je vyfocená vnitřní strana nálepky. Kdo četl seriál o symbolice, nepotřebuje překlad:


Kdo překlad potřebuje, tak jenom stručně: Velký kříž posílený v kruhu, symboly XX YY, to je 66 a Y označuje reptiliánskou hadí sílu. Do toho je tam jakási obdoba keltského uzle, tyhle motaniny bývají většinou destruktivní, resp. jsem ještě neměřila žádnou, co by byla OK. Pravděpodobně proto, že připomíná zamotané hady. Mimochodem Triquetra je taky pěkný hnus. K těm osmičkám, co spíš vypadají jako stylizované X (kříže) a mají napodobovat kodování do DNA člověka, se radši dál vyjadřovat nebudu, asi by to nešlo slušně.

[wp_ad_camp_2]

Viděla jsem i jinou variantu téhle nálepky, ale to základní rozložení a XX YY v zakroužkovaném kříži je všude stejné. Na netu se můžeme dočíst, jak na to byly dělané výzkumy v Německu a že je to podle studie Masaru Emota, ale zaprvé to vůbec neodpovídá reálnému energetickému účinku lahve, zadruhé jsem nikde neviděla dokumenty z údajné studie. Vsadím se, že žádná studie neexistuje, jinak by byla všude vylepená. Také se nedá najít, který konkrétní fiškutálek tu nálepku vymyslel. Všude jenom kecy o technologii, ale žádná konkrétní jména.
Je to další udička na chudáky co chtějí žít líp, zdravě a místo toho do sebe lijí destruktivně kodovanou vodu. Dobře to bude dělat pouze lidem, kteří už destruktivní jsou, proto se nedivím tomu, že se na to dají najít dobré recenze, když je většina populace ve větší či menší míře destruktivní.

Pokud si chcete vyrobit vlastní datovanou nebo zdravější vodu, dejte si do džbánku šungit nebo křišťál s růženínem. Výsledek bude rozhodně lepší a nebude vás to stát tisíce.

 

[wp_ad_camp_2]

Úryvek z 252. Dotazníku na stránce www.aluska.org
celý článek najdete zde: https://aluska.org/252-dotaznik-informovana-lahev-je-paradni-podfuk-na-lidi/

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.