AKTUALIZACE 08:31

Pozorování ve Washintonu DC v červenci 1952 je považováno za nejúchvatnější pozorování UFO v historii a dosud nebylo zcela objasněno.

tm si dovoluje okomentovat: bylo by dobré, kdybyste si Vážení čtenáři tadesca.cz  všimli zajímavě rozdělené formace. Jedná se o dvě UFA vpředu, které zdůrazňují pro lidstvo dualitu a potom v závěsu je pět letících objektů a za nimi čtyři. Což opět potvrzuje znamení pro lidstvo konstruktivního čísla 54 nebo 5 a 4. Jak to vezmete, ale formace je jasná a BYLO JIM SDĚLENO ( pro méně chápavé – těm ve Washintonu DC)…..

Co jim bylo sděleno?

Když jsem hovořil před několika lety s terezou von dönitz o níže uvedené demonstraci síly, bylo mně řečeno, že původní obyvatelé planety Země, nyní žijící na povrchu Země, se planety Země NIKDY nevzdají a budou ji bránit. Tímto byl vojenským zločinncům z Washintonu DC dán jasný symbolický příkaz a znamení, aby se chovali dle zákonů vesmíru.

A PROTOŽE TO NEPROKÁZALI AŽ K DNEŠNÍMU DNI, ŽE SE UMĚJÍ SLUŠNĚ CHOVAT A ŘÍDIT SE ZÁKONY VESMÍRU, BYLA JIM UDĚLENA TVRDÁ LEKCE, ZATÍM JENOM V USA-CHIRURGICKÝMI ŘEZY, KDY LIKVIDUJÍ PODZEMNÍ ŠEDOU VLÁDU, PEDOFILY, STÁTNÍ MAFII A VŠECHNY, KTEŘÍ MĚLI ZÁJEM PŘIVÉST PLANETU ZEMI DO TOTÁLNÍ ZKÁZY TŘETÍ SVĚTOVOU VÁLKOU. O TU SE AŽ DOPOSUD AMERIKA SNAŽILA….

Před několika lety jsem ještě na serveru osudu psal, že všechny vlády po planetě Zemi dostali doporučená psaní a v nich upozornění od původních obyvatel planety Země, že jsou už rozmístěni po celé naší zeměkouli (uvnitř) v disclaimer módu (neviditelném módu) a dohlíží na to aby nedošlo k WWIII.

dodatek napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Vzdušný prostor nad americkou metropolí je normálně pro letouny dost omezený, kdy většina vzdušného prostoru nad Washingtonem je omezena na výšku 18 000 stop.

To ale zjevně nebrání zářivým objektům, aby nad metropolí prolétaly v působivých formacích. Jednalo se tak o nejúchvatnější pozorování UFO v historii.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.