…..mozek zdravě uvažujícího člověka poslední roky už nechápe. Nedá se to jinak nazvat, než že jenom (nyní mi prosím odpusťte následující slovní spojení) tupci- blbci- omezenci- lidé s amputovaným mozkem- sluníčkáři a politici mohou prosazovat neustále to své dokola. Nechal bych jim odebrat auta, konta, no prostě všechno a zbavil je svéprávnosti. OHROŽUJÍ CELÉ NÁRODY…..

11:54

[wp_ad_camp_1]

Islamizace Evropy v plném proudu. Muslimové tu chtějí stavět mešity, a současně nás nenávidí.

Islamizace Evropy v plném proudu. Muslimové tu chtějí stavět mešity, a současně nás nenávidí.

Autor: Wikipedia|Popisek: Mešita v německém Darmstadtu

 

V Itálii už je milion muslimů. Radní toskánské Florencie se rozhodli na žádost muslimů postavit v historickém centru mešitu. A navíc evropští muslimové prý nenávidí Západ.

Radní se rozhodli vyjít vstříc muslimské komunitě, která se momentálně schází v bývalých garážích, kde mají věřící k dispozici prostor o velikosti asi 400 metrů čtverečních. Lidé jsou podle serveru The Local často nuceni se při velké páteční modlitbě modlit venku před mešitou, která se nachází ve čtvrti Borgo Allegri. Informaci zveřejnil 8. dubna server eurozpravy.cz.

„Situace je dost hrozná – je to špatný obraz nejen pro naši mešitu, ale i pro celé město. Dokonce jsme zavedli v pátek dvě modlitební setkání, to ale nestačí. Lidé se stále modlí venku na ulici, a to i když prší. Je to tragédie,“ uvedl pro server imám tamní mešity Izzedin Elzir.

Současná mešita je jedním ze tří muslimských míst pro konání bohoslužeb ve Florencii, jako jediná však leží přímo v historickém centru. Kromě toho chtějí  radní vybudovat ve městě velké islámské kulturní centrum, kde by se také konaly konaly bohoslužby.

„Florencie je domovem celkem asi 30 tisíc muslimů a bylo by skvělé mít tu prostor pro vybudování centra,“ myslí si imám Elizir. „O plánech už se ale mluví delší dobu a v současné době je to hodně citlivá záležitost,“ přiznává.

Jak podotýká server The Local, islám je jediné významné náboženství, které v Itálii nemá oficiální status, přestože je země prozatím domovem asi pro jeden milion muslimů.

Islamizace Evropy: Saudská Arábie nabídla Německu výstavbu 200 mešit pro syrské uprchlíky

Připomínáme článek Radka Johna ze 4. prosince 2014, ve kterém píše „Islám je v současné době nejrychleji se šířící náboženství v Evropě. Způsobuje to vysoký počet imigrantů ze zemí, kde převažujícím náboženstvím je islám a vysoce nadprůměrná porodnost v rodinách evropských muslimů ve srovnání s evropskou populací.

Do roku 2050 má v Evropě žít téměř dvakrát víc muslimů než v současnosti. Za dalších dvacet let pak lidé vyznávající islám na starém kontinentu přečíslí křesťany.

Evropští muslimové nenávidí Západ.  

Mladí muslimští přistěhovalci se odmítají začlenit do západní společnosti a přijmout její hodnoty. „Téměř 60 procent evropských muslimů se odmítá přátelit s homosexuály a 45 procent si myslí, že židům nelze věřit. Více než polovina věří, že se Západ pokouší zničit islám,“ uvádí holandský spisovatel a komentátor Leon de Winter se na serveru Politico.eu. Článek zveřejnil server ParlamentniListy.cz.

Ukazuje se, že pro mladé muslimské přistěhovalce jsou náboženské hodnoty důležitější, než hodnoty západní společnosti, v níž žijí. Trpí fobií ze Západu. Nesou si s sebou zvyklosti ze svých domovských zemí a odmítají se jich vzdát. „Co s tím můžeme udělat? Můžeme muslimské migranty buď přimět k tomu, aby přijali západní hodnoty, nebo je donutit k odchodu z našich zemí,“ uzavírá spisovatel své zamyšlení, které nazval Evropští muslimové nenávidí Západ„.

Muslimové v Německu mají novou islámskou banku, platí zde šaría.

Foto: mešita v německém Darmstadtu

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.