…..je možné, aby normálně myslící člověk něco takového udělal? Itálii řídí asi psychopati….

V nemocnicích vypukl skandál poté, co nařídili, aby propustily pacienty a uvolnily místo pro migranty. Ministr vnitra oznámil, že občané, jež se budou bránit zabavování jejich majetku pro uprchlíky, budou uvězněni.

Il Giornale hlásí, že už vře skandál, který se chystá vykypět, poté, co vládní činitelé nařídili, aby propustili své současné , aby mohly být na zdravotní vyšetření vyslány stovky „uprchlíků“, kteří přijíždí do Porto Torres.

Tento státní rada personálu řekl, že je třeba, aby pacienty pokud možno ráno a nejpozději odpoledne poslali domů, a doktoři a sestry se mají připravit na „velkou nálož těžké práce.“

Podle této zprávy jen za jedinou noc do Porto Torres dorazilo „zhruba 198 mužů, 126 žen a 68 dětí.“

Další zpráva toto nařízení popisuje jako „komunikací mezi šílenstvím a naprostou bezohledností“.

V letech 2014 a 2015 k italským břehům dorazilo ohromujících 320 000 migrantů. Čluny často vyplují těsně k libyjským břehům a hned tam zachrání ohromné počty „uprchlíků“.

Toto ale není v žádném případě první případ, kdy jsou domorodí Italové vystěhováváni, aby udělali místo migrantům.

Minulý měsíc jsme referovali o 80 letém vlastníkovi hotelu, kterého policie přinutila, aby ve svém malém bydlení pro hosty ubytoval spoustu migrantů.

 

Na videu je Luigi Fogliho vidět, jak úředníky prosí, zatímco afričtí migranti si zabírají bydliště.

„A to je chcete nastěhovat i do mého bytu?“ brečel Fogli, když jeho protesty doléhaly k hluchým uším.

K podobným případům ale dochází po celé zemi s tím, že DMF referuje: „Na některých místech, jako ve výše vylíčeném incidentu, tomu vlastníci odporují; v jiných případech spolupracují a obrana zůstává na místních občanech.“

Tento měsíc oznámil italský ministr vnitra Angelino Alafano, že tento program bude urychlen a že občané, kteří budou klást „rekvírování“ jejich soukromého majetku odpor, mohou být uvrženi do vězení.

Člověk se diví, proč jsou Italové z této situace tak rozčílení, uvážíme-li to nádherné kulturní obohacení, které migranti přinesli třeba do Německa, jak jej vidíme na videu níže.

Zdroj: prisonplanet.com

www.ac24.cz

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.