Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

IZRAELSKÝ NÁMĚSTEK MINISTRA ŠOKUJE: ITALSKÉ ZEMĚTŘESENÍ JE ODVETOU ZA PROTIŽIDOVSKÉ HLASOVÁNÍ

…..úsudek si o celé záležitosti udělejte sami. Před lety jsem na jiném serveru varoval a říkal o seismických zbraních. Tak jak je dens používají a ukazují, se svět nachází v nebezpečí nevídaných rozměrů….

14:27

IZRAELSKÝ NÁMĚSTEK MINISTRA ŠOKUJE: ITALSKÉ ZEMĚTŘESENÍ JE ODVETOU ZA PROTIŽIDOVSKÉ HLASOVÁNÍ

Ta dvě zemětřesení, která Itálii postihla ve středu, byla „odvetou“ za podporu této země pro rezoluci UNESCO přezírající židovské vazby na Jeruzalém a Chrámovou horu, tvrdí izraelský náměstek ministra Ayoob Kara (Likud).

[wp_ad_camp_1]

Izrael suspendoval své vztahy s touto kulturní agenturou OSN poté, co ta přijala koncept rezoluce, o níž Izrael tvrdí, že popírá vazby judaismu k nejsvětějším místům tohoto náboženství.

Tento náměstek ministra, který byl během úderů těchto zemětřesení zrovna v Itálii, připsal tyto přírodní katastrofy boží vůli.

RT.com hlásí:

„Jsem si jist, že k tomuto zemětřesení došlo kvůli rozhodnutí UNESCO,“ napsal v memorandu člen vládnoucí strany Likud Kara, jak hlásí webová stránka Ynetnews.

Je ironií, že tento izraelský politik byl během středečních úderů zemětřesení na střední Itálii, co zabily jednoho člověka a 10 jich zranily, zrovna na státní návštěvě Vatikánu.

Předtím toho samého dne schválilo UNESCO (Vzdělávací, vědecká a kulturní organizace Spojených národů) rezoluci kritizující Izrael za jeho zacházení s posvátným místem Jeruzaléma – Židy zvaným Chrámová hora a muslimy zvaným Haram al-Sharif.

Tento dokument byl přijat po vypjaté debatě o jeho formulaci a zvláště o arabských jménech použitých v dokumentu. Itálie byla mezi zeměmi, které hlasovaly ve prospěch této rezoluce.

Izrael UNESCO a jeho arabské členy obvinil z pokusu podvracet židovské vazby k tomuto svatému místu.

Kara přijel do Vatikánu v marné snaze tuto rezoluci odvrátit, ale alespoň se mu podařil krátký pohovor s vůdcem katolické církve.

Podle Kary papež František s touto rezolucí „rozhodně nesouhlasí.“

„Papež dokonce řekl, že tato svatá zem je spojená s Národem Izraele,“ zdůraznil tento náměstek ministra.

Co se týče přežití této přírodní katastrofy, řekl tento izraelský politik, že „prodělání tohoto zemětřesení nebylo zrovna nejpříjemnějším zážitkem, my jsme ale věřili, že Svatá stolice nás udrží v bezpečí.“

Zdroj: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9084-izrael-italske-zemetreseni-odveta-protizidovske-hlasovani

VIDEO: I hory popraskaly. Záběry z vrtulníku ukazují zkázu v Itálii

 

Italští hasiči pořídili při průletu vrtulníkem záběry trhlin táhnoucích se po povrchu hory Cima del Redentore a pobořených budov v historickém městě Norcia. Obě místa leží poblíž epicentra nedělního zemětřesení. Otřesy zaznamenali i v Římě, kde bylo poničeno několik historických památek.

V historickém městečku Norcia se zřítily tři kostely, včetně katedrály svatého Benedikta postavené na místě rodného domu zakladatele nejstaršíhomnišského řádu západního křesťanství.

Fotogalerie

Zemětřesení minulý týden zasáhlo i stovky dalších památek. Ministerstvo kultury již registruje přes 5000 hlášení o poškození historických objektů, a to dokonce i z Říma. V italské metropoli byly z bezpečnostních důvodů zavřeny dva kostely, kontroly provádějí statici i v Koloseu a svatopetrské bazilice. Trhliny se objevily i v kupoli římského kostela Sant’Ivo alla Sapienza, který je považován za mistrovské barokní dílo.

Několik zemětřesení z minulého týdne, z nichž to nejsilnější v neděli nad ránem mělo sílu 6,5, si nevyžádalo žádné oběti. Nejméně dvacítka lidí ale byla zraněna. Poškozeny byly tisíce domů, řada se jich zřítila. Šlo zejména o ty, které byly poškozeny již při srpnovém zemětřesení v téže oblasti, kdy zahynulo téměř 300 osob.

Více než 15 000 lidí zůstává ubytováno v hotelech či jiných zařízeních. Počet lidí, kteří se nemohou vrátit domů v regionech Marche a Umbrie, je ale podle italské civilní obrany větší. Všichni postižení lidé zatím nevyhledali pomoc a někteří kupříkladu přespávají v autech.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře