Album od Charli XCX „Crash“ je na vrcholu hitparád. Shodou okolností je to album o tom, jak prodala svou duši ďáblu kvůli slávě a bohatství. Podívejte se na symboliku, která tuto anglickou popovou hvězdu obklopuje.

Charli XCX se dlouhá léta neúnavně snažila postoupit v hudebním průmyslu. Od roku 2013 vydala tato anglická zpěvačka a skladatelka pět alb, která sklidila uznání kritiků a zároveň získala trofeje v oboru. Navzdory relativnímu úspěchu však Charli XCX stále nelze označit za „velkou popovou hvězdu“. Pověstné světlo reflektorů totiž na Charli nesvítilo tak intenzivně jako na jiné popové hvězdy.

Co jí tedy chybělo? Vzhled? Talent? Tvrdá práce? – Ne. Musela nejprve zaprodat svou duši ďáblu. A ne obrazně… A přesně to  také udělala.

V poměrně nehorázném příspěvku na Instagramu Charli píše: „Tip pro nové umělce: Prodejte svou duši za peníze a slávu“. Spolu s tímto popiskem zveřejnila fotky satanistického spodního prádla.

V dalším příspěvku Charli píše „krev mimin“, s emoji představujícím skleničku na martini – což naznačuje, že tuto krev pije. Jedná se o odkaz na oblíbenou aktivitu okultní elity, která je posedlá konzumací lidské krve a masa.

Krátce před Halloweenem Charli zveřejnila fotku, na které je vyobrazen satanistický rituál s krví. Protože to se v tomto ročním období skutečně dělá.

 

pokračování článku: Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.