Když procházíte obdobím životních změn, nebo když dochází k planetárním změnám, je přirozené, že jste citlivější, než obvykle. Pokud jste již teď velmi citliví, nebo empat, může vás takové zcitlivění úplně ohromit. Pokud se přistihnete, že jste úzkostní v přítomnosti druhých lidí, nebo jste na veřejných místech bez zjevného důvodu přetíženi, je pravděpodobné, že přijímáte každý kousek energie z okolí. To není žádná legrace a může to způsobit, že se budete cítit velmi vyčerpaní.

Vizualizace sebe sama v bílém světle je jedním z nejlepších a nejrychlejších způsobů, jak ochránit svou energii. Zde je několik dalších nápadů, které můžete v takové situaci zrealizovat:

1) Dávejte si pozor na to, s kým trávíte čas

Když jste mimořádně citliví, je opravdu důležité, abyste se naučili říkat NE lidem nebo situacím, které vám budou vyčerpávat energii, nebo vás ještě více zahlcovat. Možná, že když se cítíte na vrcholu sil, zvládnete cokoli a kohokoli, ale teď musíte být hlavně v pohodě. Naučte se říkat NE a opravdu vědomě přemýšlejte o tom, s kým se rozhodnete trávit svůj čas.
V tomto případě je péče o sebe skutečně o tom, abyste se nevystavovali situacím a lidem, kteří ve vás budou vyvolávat pocit většího přetížení, nebo na vás vysílat ještě více emocí.

Pokračování článku: Jak chránit svou energii, pokud jste mimořádně citliví

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.