Bylo asi 10 hodin a já se před spaním rozhodla zkusit klasický návod na výstup z astrálního těla. Ne že bych úplně očekávala že přímo z toho návodu vystoupím, ale šlo o daný rituál. Když večer něco začnete, tak v tom pak zbytek noci podvědomě pokračujete. Proto se například nemá jít spát se špatnými myšlenkami, protože vaše podvědomí v nich bude pokračovat i během spánku, takže si neodpočinete a ještě budete mít nepříjemné sny…
Takže podobná cvičení na astrální cestování, ať už si vyberete jakákoliv, jsou dobrá přípravka, kterou si vlastně chystáte lepší podmínky po reálný výstup uprostřed noci, pokud se pro něj nakonec rozhodnete. Protože vám ta myšlenka podvědomě zůstane a tím spíš si také během noci vzpomenete na výstup.
[wp_ad_camp_2]
Začala jsem postupně uvolňovat tělo a dál jsem se vlastně nikam nedostala, protože jsem přímo na zádech usnula jako pařez.
Nějakou dobu jsem klasicky spala, když tu jsem v přechodné fázi mezi jedním nezajímavým a nově příchozím snem došla k závěru že TEĎ je ta správná chvilka. Rozeběhla jsem se neurčitým prostorem, před sebou jsem si zvizualizovala dveře. Objevily se velké dřevěné bílé dveře s tabulemi z neprůhledného skla, které jsem prudce rozrazila a vlítla do nich s myšlenkou na astrální výstup z těla.
[wp_ad_camp_2]
Postupně jsem se probrala a cítím, že normálně ležím v posteli. Nehýbala jsem se a jen myslela na to, jak se moje vědomí zvedne kousek nad tělo, jak se z něho postupně odlepí, vysune… Překvapivě to šlo velmi snadno, ležela jsem na pravém boku do embrya a ve stejné pozici se vysunulo i astrální tělo a chvilku viselo v prostoru. Měla jsem u toho vizuální vjem, viděla jsem v temnotě vířit různé barvy, hlavně modrou, ale neviděla jsem žádný konkrétní prostor. Jen jsem věděla kde jsem a všechno jsem dál řídila citem, nebo ,,hmatem“.
[wp_ad_camp_2]
Když se astrální tělo vytáhlo do vzduchu, rozdvojilo se mi i vědomí, které se mi nepodařilo úplně efektivně přemístit naráz hned napoprvé. Takže jsem zároveň byla v posteli a zároveň ve vzduchu a mohla jsem ovládat obě těla. Fyzické zatnutím svalu, astrální mentálně.
Soustředila jsem se na to, abych neotevřela oči a začala opatrně pátrat co drží moje vědomí pořád v těle a nechce mě to pustit úplně ven, ale přitom jsem musela dávat pozor, abych se na tělo nesoustředila až moc, abych se do něj nepřesunula úplně a neskončil mi výstup.
Měla jsem napětí v levé noze… uvolněno. V tu chvíli jsem lépe vnímala astrální já. Ale ještě to nebylo ono. Pak mi došlo, že se trochu koušu do jazyka, tak jsem ho rychle zatáhla a doufala, že mě to neprobere. Naštěstí mě to nevrátilo zpátky.
Ve chvíli, kdy bylo fyzické tělo zrelaxované a nic ho nikde netlačilo, se moje vědomí postupně přesunulo plně do astrálního těla, ale nějakou dobu mi to ještě trvalo a musela jsem se na něj soustředit tak dlouho, dokud nevymizel fyzický vjem ležení v posteli. Dokud nejsem plně v astrálu a nepřestanu vnímat fyzické tělo, nemá moc smysl provádět další akce, protože se to dvojité vědomí může snadno vzájemně vyrušit a přetrhnout stav.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – ,,JAK JSEM NAVŠTÍVILA BÁJNOU ASTRÁLNÍ AKADEMII“

[wp_ad_camp_2]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.