Dotaz:

Dobrý den milá Alue,

hned na úvod se chci omluvit za dlouhý e-mail. Měla jsem o Vánocích rozhovor se synem na téma snů a usínání. Řekl mi, že když má po tmě zavřené oči, vidí krásná barevná světla jakoby v různých obrazcích, popisoval mi to a já jsem si s pusou dokořán vzpomněla na sebe jako dítě, že jsem to taky ráda pozorovala. Byly to krásné barevné ornamenty, jakoby rozestupující se květy a motýlí křídla, poletující světýlka. Obrazce pulzovaly, měnily se v rytmu, jak mi tlouklo srdce.
Nechápu, jak jsem na to mohla zapomenout a ani kdy jsem to viděla naposledy.

Syn mi poradil, že mám silně stisknout víčka, až mi zavrní v uších a udělají se mi mžitky a pak že se mi podle jeho slov “rozsvítí” a nastartuju to. Ale nefunguje mi to.
Když se moc soustředím, uvidím maličké světýlko, takovou modrobílou bludičku, která hned zase zmizí. Takže jsem to uzavřela s tím, že je to nějaká oční vada, nebo jev, šum, který souvisí s očima a ušima a tmou a chvilkou před usnutím.

A pak jsem pro jistotu hledala na internetu něco vědeckého, čím je to vlastně způsobeno a náhodou jsem narazila na váš článek o třetím oku, kde popisujete v podstatě totéž. Dlouho mě nic tak nezaujalo…. Od těch Vánoc mám nutkání vám napsat. Já to normálně nedělám. Nesvěřuju se cizím lidem. Nepíšu do diskuzí. Ale vám prostě musím napsat, jinak nebudu mít klid. Mám k vám důvěru a nevím proč. Četla jsem některé vaše články a jsou moc milé, mám pocit, že mi mluvíte z duše. Za to dík.

Pokračování článku: Jak mám rozvíjet své jasnovidné schopnosti a jak rozeznat dobré od špatného?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.