Ukázka z nedávného článku, který najdete v celém znění na stránce Aluška.org – zde

[wp_ad_camp_2]

První to začalo nezajímavě, byla jsem s nějakou ženskou u ní doma, povídaly jsme si a měly jsme pohodičku. Ona slušně seděla, pak za ní přišla i její dcera, a já se rozvalila na hulváta na protějším gauči, protože byly dva a místa bylo dost. I když to byl sen, měla jsem v tu chvíli pocit, že jsem unavená a potřebuju se natáhnout.
Ten sen trval docela dlouho, probíhaly různé přesuny, potkávaly jsme různé další lidi co přicházeli, odcházeli. Zbytečné vyprávět, bylo by to na dlouho.

Byly to dva velké rovné žluté gauče, mezi nimi stolek a stály naproti sobě. Pololežím rozvalená na levém gauči a na pravém seděla nějaká paní, nevím její jméno. Nebyla důležitá.

[wp_ad_camp_2]

Najednou tam došel Karel Gott
Vypadal relativně staře, asi jako v době kdy mu bylo 65, ale působil zdravě a vyrovnaně. Pozdravil nás a položil se vedle mě nalevo na tu pohovku. Byli jsme vedle sebe natěsno natáhlí.
Neřekla jsem mu na to nic. Šla z něho energie, která byla přátelská a blízká. Měla jsem v tu chvíli dojem, že jsme si hodně blízcí, jako přátelé, nebo rodina, nebo něco v tom stylu a v tu chvíli mi to připadalo přirozené a v pořádku. Určitě to nebyl pocit, který by vyplýval z fyzické zkušenosti, protože osobně jsem ho za tohoto života neznala, ale znají ho jiní lidé, kteří se znají se mnou. A ti jeho smrt samozřejmě prožívají víc než já.

Karel vedle mě prostě ležel  a vyzařoval energii, která tak příjemně rezonovala a hladila u srdce. Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak je to podobný pocit, jako když jste malé děti a do náruče vás vezme rodič, co vás moc miluje. A vy se v tu chvíli cítíte milovaní, přijatí, v bezpečí, je vám krásně u srdce a máte pocit, že je celý svět v pořádku. Já tohle měla se svojí maminkou než onemocněla a připomnělo se mi to právě dneska ráno, když přišel Karel, protože to byl skoro stejný, možná vyloženě STEJNÝ pocit. Byl to pocit blízké milující rodiny.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE NA: ALUŠKA.ORG

 

 

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.