Následovat znamení vesmíru může být někdy složité, protože se většinou jedná o jemné náznaky, které často člověk přejde jako náhodu, nebo jim ani nevěnuje pozornost. Někdy  přijdou taková znamení, která člověka doslova praští mezi oči, kdy se člověk zastaví, zarazí. V dnešním článku si povíme víc o tom, jak v těchto znameních číst, čemu je dobré věnovat pozornost. Znamení chodí každému člověku trochu jiná, přizpůsobená kontextu jeho situace. Ale přesto mají společné vzorce.

Synchronicita

Už se vám někdy stalo, že jste na někoho mysleli a pak jste na něj náhodně narazili, nebo vám zavolal? Přemýšleli jste někdy o tom, že někam půjdete, nebo něco uděláte, a pak se vám to samo nabídlo, nebo to k vám přišlo?

Synchronicita je způsob, jak vám říct, že jste na správné cestě a míříte správným směrem. Synchronicita je také znamení, že jste napojeni na Vesmír a vibrujete na vysoké frekvenci. Kdykoli se události ve vašem životě zesynchronizují, vězte, že je to většinou konstruktivní vzkaz od Vesmíru.

Zvířata

Možná jste si všimli přítomnosti určitého zvířete, které ve vašem životě funguje jako posel. Mezi běžné zvířecí symboly patří vspatření černé vrány (jako špatné, varovné znamení), hejna ptáků kteří někam táhnout (jako znamení o cestování), motýla (často jako znamení od milované zemřelé osoby, nebo symbol transformace, změny), a uvidění hada (jako varovné znamení, jedná se o přítomnost zla a zrádce ve vaší blízkosti).

Symbolika zvířat a jejich poselství se může dokonce měnit v závislosti na vašem individuálním vztahu k nim.

Pokračování článku: Jak následovat znamení Vesmíru

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.