Někdy naše síla čeká na signál k probuzení. Dnes si povíme o tom, jak takový signál můžeme cíleně iniciovat.
V průběhu našeho života se nám může stát, že špatně použijeme (zneužijeme), nebo na nějakou dobu úplně opustíme své spirituální síly. Tyto síly pak mohou reagovat útlumem. Můžeme to však zvrátit.

Ačkoliv se vše na tomto světě zdá být skutečné, není to v pravém slovasmyslu skutečné. Žijeme ve světě iluzorní reality, ve světě stínů. Náš svět je součástí mnohem širšího spektra realit a jeví se pevně, hmotně a skutečně pouze pro nás, kteří jsme v něm inkarnovaní. Na vyšších úrovních bytí je to jen jedna z mnoha realit a pro bytosti které zde nejsou inkarnované, se tento svět ani nejeví jako hmotný. Je to taková naše lokální bublina, subjektivní realita, kterou vnímáme jen my.

Kdybychom byli schopni změnit rezonanci svého těla, mohli bychom do jiných realit přestupovat a z této zmizet, protože rozdíl mezi tím jestli je pro nás tento svět hmotný nebo ne, dělá právě rezonance našeho bytí, našich tělesných buněk, naší mysli.

 

[wp_ad_camp_2]

Všichni jsme se sem narodili z nějakého důvodu. A ano, ačkoliv je tento svět plný iluzí, musíme respektovat jeho pravidla. Například jsme se narodili ve světě, kde je gravitace zákon. Takže se ho určitě nebudeme snažit obejít tím, že skočíme z výšky abychom se pokusili létat, protože pravidla hmotného světa jsou stálá a dokud máme rezonanci odpovídající hmotnému světu, jsou pro nás neměnná.
Je však potřeba umět chápat tento svět v širším kontextu, protože z něj pramení naše speciální síly, a způsoby, jakými může měnit realitu (ve více či méně omezené míře).

Jak obnovit své spirituální síly

Prozkoumejte svou historii

Skoro každý z nás si pamatuje alespoň na několik situací, kdy zažil něco nadpřirozeného. Upřímně věřím tomu, že jsme něco zvláštního zažili všichni, ale někteří lidé to zapomenou, nebo se toho bojí, tak to vytěsní. Hlavně pokud to byly zážitky velmi staré, když jsme byli ještě malé děti.

Takže prozkoumejte svoji paměť. Uvědomte si, že ČAS existuje pouze v této hmotné dimenzi a pro vaše skutečné já, které nepochází z tohoto světa a sídlí ve vyšších dimenzích, čas ani vzdálenost neexistují.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tím, že zaměříte svou mysl a své vědomí na skutečné spirituální zážitky které máte, i kdyby byly velice převelice staré, se napojujete na energie, které chcete u sebe probudit, stimulovat, nebo posílit.

Na co se zaměříte, to u sebe zesilujete. Tento zákon platí jak pro dobré, tak i pro špatné věci. Využijte ho tedy ve svůj prospěch!

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: Jak obnovit své spirituální síly

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.