Tématikou ochrany vašeho domova a ložnice jsem se již zabývala mnohokrát, ale dobrých rad není nikdy dost. Zde je několik tipů, které pomáhají chránit vaši ložnici.

Proč je ochrana ložnice důležitá?
Během spánku se člověk dostává do úrovní vědomí, kdy je senzitivnější a může prožívat energetickou realitu a nehmotné světy, které se projevují u něj doma, aniž by to za bdělého vědomí vnímal. Je důležité udržovat energii v ložnici čistou a ochráněnou před destruktivními bytostmi, protože pak budete mít klidnější spánek, hezčí sny, ráno budete odpočatější a přirozeně i zdravější a s lepší náladou. Pocity strachu a úzkosti, které lidé často zažívají když se v ložnici zhasne, mohou být často také způsobeny destruktivními bytostmi či energiemi, které dotyčný sice nevidí očima a nevnímá vědomě, ale cítí je nadvědomě a jeho tělo je proto ve střehu.

[wp_ad_camp_2]

Jednu třetinu života strávíme v posteli. Místnost, ve které je naše postel umístěna, je doslova náš chrám. Zde obnovujeme svoji energii, před spaním žádáme konstruktivní síly Vesmíru a anděly o vedení a ochranu, nebo děláme jiné spirituální a meditativní rtuály, o kterých víme jen my a nikdo jiný. Z toho důvodu potřebujeme znát věci, které nás posílí a poskytnou nám ochranu před destruktivní energií.

V některých obdobích našeho života býváme oslabení (starostmi, stresem, nemocí), tudíž i zranitelnější vůči špatným energiím. Úzkost, starost, bolest, strach i smutek oslabují přirozené ochranné biopole naší bytosti.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Jak ochránit vaši ložnici před temnou energií

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.