Vesmír nás vždy vede a osvětluje nám cestu vpřed. Pokud se dokážeme ztišit a dávat pozor, je pravděpodobné, že všude kolem sebe uvidíme znamení a nápovědy, které nám pomohou poznat správnou cestu. Jít po cestě svého skutečného účelu, znamená následovat svou pravdu.

Všichni máme podstatný vliv na to, co vytváříme, ale když se naladíme na proudění a energii kolem nás, můžeme si vytvořit život, ve kterém se budeme cítit opravdu dobře. Jde o to, spolupracovat s Vesmírem a dovolit mu, aby nám pomáhal.

Jeden ze způsobů, jak dostat znamení které potřebujete, je soustředěně o něj přímo požádat. Podržte ve svém srdci otázku. S plným soustředěním a naprostou vírou, že svou odpověď dostanete, požádejte Vesmír o jeho laskavé vedení. Pak se uvolněte a sledujte, jaké drobečky vám Vesmír nadrolí na cestičku. Ty pak následujte.

Rozpoznat ty příchozí napovídající drobečky může být někdy těžké, zejména pokud jste uvízli v matoucím labyrintu složitého života a snažíte se najít pravdu, zatímco máte v hlavě zmatek.

Pokračování článku: Jak požádat Vesmír o znamení

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.