Zlé čarodějnice nemají pokaždé špičatý dlouhý nos pokrytý bradavicemi, ale dají se celkem snadno poznat. Stejně tak i černí mágové. Jsou to zejména metody s jakými pracují a přístup k lidem, co je snadno odhalí. A nemějte obavu, po letech se charakter každého člověka zapíše do jeho tváře i navenek.

O čem je skutečná černá magie
1. praktikování magického umění za pomoci zlovolných energií a entit
2. obecná spolupráce s démony
3. praktikování magie, která zasahuje do svobodné vůle druhých osob

 

[wp_ad_camp_2]

 

Typické poznávací znaky černého mága, nebo zlé čarodějnice

1. Kašle na svobodnou vůli
Vrhat na někoho kouzla bez jeho svolení může nadělat takovou paseku, že když se tato destrukce vrátí zpátky k čarodějnici, nebude stačit valit oči. Neexistují žádná ,,nevinná černá kouzla”. Vždy, když si s temným uměním pohráváte, platíte za to na oplátku výraznou daň.

Když na někoho sesíláme kouzla bez dovolení, hrajeme si ,,na boha“. Myslíme si, že víme, co je dobré pro ostatní, i když neznáme ani ty nejzákladnější duchovní zákony. I životní problém přišel k dotyčnému z nějakého důvodu. A tímto důvodem může být například jeho probuzení. Navíc vše, co se s námi děje, je nějakým způsobem vyvoláno našimi úmysly a činy. Snaha obejít něčí svobodnou vůli není nikdy zadarmo.

 

2. Vyvolává temné síly
Nikdy bychom nepožádali zloděje, aby nám pomohl otevřít zamčené dveře od našeho domu. Stejně tak nežádáme od démona, aby nám pomohl i když jsou naše záměry dobré. Toto nikdy nesmíme pokoušet za žádnou cenu.

Démoni se obvykle mágy snaží oklamat a manipulují s nimi nepředstavitelným způsobem. Pro nikoho nepracují zadarmo pokud to není pro ně samotné výhodné a plody jejich služeb se nakonec obrátí proti mágovi.
Někteří černí mágové jsou buď tak naivní a hloupí, nebo tomu skutečně uvěří, že jsou schopní pracovat s nebezpečnými bytostmi, které je vedou do záhuby, ale představují se jim jako neutrální, nebo dokonce dobré.

 

Pokračování článku: Jak poznat černého mága nebo zlou čarodějnici

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.