Černá magie a kletby jsou v moderní době stále reálné. Není to něco z dob středověku, ostatně čarodějnictví přežilo dodnes. Důvěryhodné informace o tématu prokletí je však obtížné najít. Je třeba vědět, že prokletí jsou různého typu, od lehkých, která snadno sundáte sami, po těžká, která sami nesundáte. Vyskytuje se tu různorodá škála závažnosti, od obyčejného uhranutí, po pokročilou černou magii.
První krok je zjistit, zda se skutečně jedná o prokletí. Věnujte pozornost těmto příznakům.

Na prahu svého domu nebo v okolí svého pozemku objevíte neznámé tekutiny

Jeden z typů prokletí, který používají čarodějky, zahrnuje vytvoření očarovaného lektvaru. Po rozlití tekutiny ve vašem domě, v jeho okolí, nebo blízko vašeho pozemku, či prahu, aktivuje kletbu. Podezřelou tekutinu je potřeba pořádně umýt (vezměte si gumové rukavice, nesahejte na to holou rukou) a prokletý prostor pořádně ovanout vonným kouřem podle tohoto postupu. A příště si dávejte víc pozor, koho si pouštíte do domu a komu jste řekli kde bydlíte. Čarodějnictví je populární a kolem je spousta nevyrovnaných lidí, kterým stačí i malá záminka, aby se na vás zaměřili.

Vídáte světelné koule

Tyto energetické koule se objevují na vaši ochranu, často v souvislosti s temnou magií, nebo hrozící smrtí. Tyto koule mají často bílou, nazelenalou, nebo světle žlutou barvu.

Stromy a pokojové rostliny v okolí vašeho pozemku i u vás doma začnou být nemocné

Jindy zdravé rostliny začnou bez vysvětlení chřadnout. Můžete zkontrolovat půdu, zajistit hnojivo a dostatečnou zálivku, ale jakási záhadná změna energie, nebo vliv očarovaných předmětů stejně, způsobí jejich pomalé odumírání. Rostliny mají schopnost neutralizovat zlé energie a pokud absorbují mnoho, postupně umřou. A můžete je hnojit a zalévat jak chcete. Pokud odejde jedna, buďte v klidu, ale pokud vám najednou začnou chcípat ve velkém rostliny, se kterými jste předtím neměli problém, tak zbystřete.

Pokračování článku: Jak poznat, že jsem prokletý

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.