Existuje mnoho forem magie. Černá magie se používá k páchání zla a k čerpání životní energie z obětí černého mága. Může být cílená na konkrétní lidi. Pokud jste v jádru dobrý člověk, ale s nízkou vibrací (díky svému životnímu stylu přicházíte hodně o energii), můžete být vůči černé magii i zranitelnější. Naopak čím vyšší je vaše frekvence, tím menší je pravděpodobnost, že vás tyto čachry silněji ovlivní.

Pokud máte podezření, že jste v současné době nějakým způsobem ovlivněni černou magií, mohou být ve vašem životě přítomny tyto projevy. Je také potřebná vnitřní práce pro zvýšení vašich osobních vibrací, abyste byli odolnější a dříve se dali dopořádku.

Pamatujte také na to, že pokud někdo používá černou magii proti vám, neznamená to, že byste mu ji měli posílat zpět. Problém byste tím nevyřešili, ale naopak zhoršili. Je však velmi vhodné praktikovat ochranné a očistné rituály.

Například ochranný rituál s růží pokud máte fotku agresora: Rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou? , vykuřování domova, zde je návod: https://www.alue.cz/vykurovadla/ , nebo odstranění prokletí podle návodu v knize Anděl strážný. V případě že je situace komplikovaná a potřebujete se o postupu poradit, mi můžete i napsat. Nemějte strach, protože tato situace se dá řešit, ale velký podíl na celém řešení má i vaše psychika, protože to je element, který určuje, kam vaše energie proudí. Jestli k řešení, nebo do spárů agresora.

Příznaky, že vás může ovlivňovat černá magie:

Máte pocit, že „vás někdo chce dostat“

Nemůžete si pomoct, ale máte pocit, že vám něco nebo někdo hodlá ublížit. Intuitivně poznáte, že se něco děje, i když nevíte o co jde. Jako byste cítili, že nad vámi visí zlý úmysl. Pocit může být velice intenzivní, můžete z něj být ve stresu a z frustrace že nevíte o co se jedná a co máte dělat můžete mít problém večer usnout.

Cítíte nad sebou tíhu destruktivní energie

Máte pocit, že vzduch kolem vás je o poznání hustší než obvykle. Jak se říká, že je někde „hustá atmosféra“, toto rčení zřejmě vychází ze skutečnosti, že destruktivní energie je opravdu pocitově zahuštěná, těžká, špatně se v ní dýchá a špatně se v ní myslí. Pokud na sobě ucítíte tuto těžkou deku na nějakém léčení nebo meditaci, utíkejte pryč!

pokračování článku: Jak poznat, že jste pod vlivem černé magie

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.