Destruktivní energie může proniknout do života každého. Obzvlášť drtivá může být v případě, pokud dovolíte, aby ve vašem životě byli příliš destruktivní lidé. Pokud na vás působí špatná energie, je pravděpodobné, že se celkově necítíte příliš dobře. Pokud si uděláte čas a budete pátrat po příčině, pak se můžete vyhnout tomu, abyste se stali její obětí. To, že se vám zdá, jakoby věci přicházely odnikud, ještě neznamená, že tomu tak skutečně je.

10 Příznaků, podle kterých poznáte, že jste ovlivněni špatnou energií:

1. Jste neustále vyčerpaní.
Všechna ta zlá energie vás opravdu hodně vyčerpává. Cítíte se vycucaní a zdá se, že se vám nic nedaří.

2. Už vás nevzrušují věci, které vás dříve bavily.
Prostě už nenacházíte radost ve věcech, které vás dříve bavily. Je to pocit, jako by z vás odešlo veškeré nadšení. Zdá se, že nemůžete najít nic, co by vás potěšilo.

3. Máte problémy se spánkem.
Více času trávíte stresováním a starostmi o to jak usnout. Zdá se, že čím více dovolíte těmto destruktivním energiím, aby vás ovládaly, tím hůře se vám bude spát.

4. Neustále si děláte starosti.
Nedokážete si přestat dělat starosti. Jako by úplně všechno mělo dopadnout tím nejhorším možným způsobem a vy se snažíte na to nemyslet, přitom na to myslíte pořád.

5. Necháváte si od druhých radit, co máte dělat.
Nechat si od druhých říkat, co máte dělat, má na vás jako na člověka zhoubné účinky. Musíte žít svůj život tak, jak chcete vy. Pokud se necháte ovládat druhými, nikdy nebudete skutečně šťastní.

Pokračování článku: Jak poznat, že na vás útočí temná energie: 10 symptomů

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.