Smrt je přechod do jiné dimenze. Bez ohledu na to, jak bolestně vypadá, jakmile tam budete, potkáte úplně nový svět. Svět, který může být kdykoliv v kontaktu i s naším.

[wp_ad_camp_2]

1. Objevuje se ve vašich snech
Jedním z nejčastějších způsobů, jak nás může zemřelý kontaktovat, je prostřednictvím našich snů. Když sníme, jsou naše mimosmyslové schopnosti silnější. Proto je můžeme snadněji „vycítit“ a komunikovat s nimi.

Když spíme, často zažíváme astrální projekci a skutečně se tak můžeme setkat se zemřelým. Když se vrátíme z astrální říše, je to jako sen a zážitek se zdá nejasný. Přesto to pro nás bude autentické a intenzivní.

[wp_ad_camp_2]

2. Žárovky a svíčky poblikávají
Jeden z nejčastějších příkladů kontaktu s duchem je blikání světelných zdrojů. Když je zemřelý poblíž, jeho energetické pole se protíná s energetickým polem tohoto světa. Světlo je jedna z nejčistších forem zřetelné energie a je snadno ovlivnitelné duchy.

3. Elektronická zařízení se samovolně restartují, nebo zapínají
Duch se silným energetickým polem může interagovat s naší elektronikou a ovlivňovat její chování. Mohou ovlivňovat elektronická zařízení, jako by měla vlastní vůli. Ten, kdo má (nebo někdy měl) doma duchy ví, o čem je řeč. Obvykle má problémy s elektronickými zařízeními. Zejména když se duchy snaží vyhnat ven z domu, protože jsou špatní a rozzlobí je. Takoví lidé si někdy musí pravidelně kupovat nové mobilní telefony, notebooky, televize… Pokud se tyto problémy stanou chronickými a častými, můžeme se už bavit o strašidelném domě.

Čtěte také: 7 Projevů podle kterých poznáte, že u vás doma straší

4. Cítíte jak voní
Je snadnější ducha ucítit čichem, než ho uvidět očima. Je to proto, že energie se velmi často (rezonancí) překládá do vůní. Někdy můžeme například cítit vůni květin když jsou u nás andělé a víly, ale můžeme cítit i parfém, který za života daný člověk používal.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Jak poznat, že se vás snaží kontaktovat zemřelý příbuzný, nebo přítel: 9 projevů

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.