Vaše Skupina duší je vaše duchovní rodina. Jsou to všechny duše, které byly střiženy ze stejného „energetického sukna“ jako vy. Všichni společně máte konkrétní poslání a účel, kterého chcete dosáhnout a který je součástí větší a rozsáhlejší vize vesmíru. Všichni členové vaší Skupiny duší vibrují v rámci určité frekvence a vaše duše je s touto vibrací v souladu. Svou Skupinu duší jste si často vybrali ještě před narozením, protože se předpokládá, že podporuje vaši duši a její poslání a růst v tomto životě.

V tomto životě se možná nesetkáte se všemi členy své Skupiny duší, nicméně všichni zde na Zemi pracujete na stejném poslání, přičemž do tohoto procesu vnášíte svou vlastní jedinečnou osobnost a styl. Členové vaší Skupiny duší přicházejí do vašeho života, aby změnili váš svět a rozšířili vaše obzory. Přicházejí také proto, aby vám připomněli vaši cestu, účel a poslání.

Někteří lidé označují členy své Skupiny duší za spřízněné duše, protože při setkání mezi nimi často vzniká silná chemie, spojení nebo pocit známosti. Existují různé úrovně nebo typy spřízněných duší, se kterými se můžeme setkat a které nám mohou být představeny jako rodinní příslušníci, romantičtí partneři, učitelé, nepřátelé a dokonce i náhodná setkání.

Neexistují přesně daná pravidla týkající se toho, jak člen vaší Skupiny duší vstoupí do vašeho života, ale zde je 10 znamení, podle kterých se dá poznat, jestli jste možná někoho takového už potkali.

Pokračování článku: Jak poznáte, že jste potkali člověka ze své Skupiny duší: 10 projevů

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.