Viděli jste někdy energetické vlákno, které vás spojuje se všemi věcmi na této planetě? Možná jej tu a tam zahlédnete, zejména ve svých nejvýznamnějších vztazích. Když se spojíme s druhou osobou, zejména romanticky, aktivuje se mezi námi energetická šňůra. Jak pokračujeme ve vztahu, každá interakce, myšlenka, emoce a pocit přidávají této šňůře na síle.

Energetické vlákno má schopnost sdílet energii a přenášet i komunikaci na dálku, což vysvětluje, proč se snadno napojujeme na partnerovy myšlenky a emoce, nebo proč zažíváme telepatii.

Když je vytvořená éterická šňůra zdravá, tedy propojuje dva sladěné konstruktivní lidi, může provádět užitečnou výměnu dat a energií. Ale když je nezdravá, může často vést k pocitu ovládání, nebo z nás může odebírat energii, kterou nám krade nevyrovnaný protějšek.

Většina z nás intuitivně pozná, jak silná je naše energetická šňůra, ale pokud si nejste jisti, dobrým měřítkem je to, jak silně nebo jak často na někoho myslíte, nebo co k němu cítíte, zejména pokud jsou tyto myšlenky obsedantní, manipulativní, nebo vyvolávají strach.

Neustále vytváříme éterické šňůry s mnoha lidmi, a dokonce i s předměty. Pokud se cítíte být vtahováni zpět do nezdravému vztahu, nebo chcete přerušit destruktivní vzorce, či závislosti, nebo cítíte silné psychické spojení s někým, kdo vám vyčerpává energii, může být rituál pro přerušení éterického vlákna prospěšný. Zejména pokud jde o vztahy, může přestřižení éterické šňůry pomoci přerušit vytvořená energetická pouta a může vám pomoci posunout se dál a přijmout nové příležitosti ve vašem životě. Přestřižení vám může pomoci dobít si energii, pocítit klid, může vám pomoci odejít ze špatného vztahu a může vám přinést nové, konstruktivní příležitosti.

Pokračování článku: Jak přeříznout éterická vlákna: Rituál, který byste měli znát

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.