Když začnete sdílet vše co víte o systému s někým, kdo se ještě neprobral z pomyslného ,,spánku”, můžete se setkat s různými nepříjemnými reakcemi. Lepší je, uchýlit se k mírnému naznačování, než abyste otevřeně křičeli na všechny strany vše, co jste už zjistili. Každá situace je však jiná. Vyplatí se vědět, co před vámi zažili jiní, abyste kvůli tomu, co jste otevřeně sdělili, neztratili přátele, rodinu a blízké.

Každý je na své vlastní cestě k probuzení a uslyší volání své duše v jiný čas. Existují lidé, kteří jsou již probuzení a ti se shlukují do skupinek. Když začnete nalézat lidi, kteří jsou vaše krevní skupina, toužíte mluvit o svých zkušenostech. Je dobré si tento druh rozhovoru vyhradit skutečně jen pro ty, kteří se do něj opravdu chtějí zapojit, jinak můžete litovat toho, že jste vůbec něco řekli.
Sdílení radioaktivních vědomostí s těmi, kteří nic nevědí, je chyba, kterou mnoho lidí dělá a přitom je možné se tomu vyhnout.

Typické reakce, které jsem dostala při snaze sdílet vědomosti s lidmi, kteří ještě nejsou probuzení, jsou silně věřící, extrémně konzervativní nebo jednoduše mentálně uzavření, jsou tyto:

Tupý výraz: světla svítí, ale nikdo není doma
Usínali když jsem na ně mluvila: stalo se mi to při více příležitostech
Hněv nebo obrana: ve formě strachu
Výsměch: typická egoická sebeobrana

Existuje několik důvodů pro tyto reakce. Většinu času má člověk, který věří systému, pocit, že má pod kontrolou svůj život, a cítí určitý druh svobody. Pokud byste chtěli ohrožovat tento jeho pocit bezpečí, jeho ego nastoupí a okamžitě vás zastaví v rozbíjení jeho křehkých mentálních nebo emocionálních vzdušných zámků.

Pokračování článku: Jak s druhými lidmi mluvit o vašem duchovním probuzení

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.