…..kteří jsou v důchodu je přímo do nebe volající. Divím se, že lidé vůbec ještě chodí do práce a nezačínají bránit svoje vlastní rodiny a svoji vlast! Jako absolutní výsměch všech výsměchů je následující článek, kdy migranti dostanou více peněz, než důchodci, kteří dřeli aby vybudovali tento stát. Co dodat? No přece aby vše mohli rozkrást řitní alpinisti jůesej (politici), kteří společný majetek rozkradou a všem se do očí vysmějí. Ach jo….

06:54

Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

Ekonomickým migrantům budeme platit víc než důchodcům. Z daní

Brusel začíná potichu projednávat opatření, abychom vypláceli migrantům tak vysokou podporu, aby se nechtěli vracet. Má to být nařízení, stejně jako milionové pokuty za každého migranta, kterého oproti kvótám odmítneme přijmout.

Podpora se má zvednout o mnoho víc, než kolik nyní dostávají v Anglii, či Německu. Dá se tedy odhadnout, že každému migrantu bude po nařízení Bruselu tento stát vyplácet cca 20 tisíc a víc. Tedy mnohem více, než je průměrný důchod. Nemakačenkové tak budou dostávat dvoj, či trojnásobek toho, co důchodce, který pro tuto zemi 40 let a mnohdy déle pracoval. Budou krást, protestovat, znásilňovat. K tomu budou dostávat peníze z našich daní, takže se dá předpokládat, že ministr Babiš ještě přitvrdí. Andrej Babiš udělal ve svém volebním hesle zřejmě záměrnou chybu, vypustil jedno slovo. Slogan měl znít: „ANO, bude MI líp“…. Ostatně, tuto zemi řídí on a ne Sobotka, možná třeba (nevím, je si to myslím) za slib, že za OKD nepůjde do tepláků. No a dnes z toho má Andrej akorát tak prču…., jen zapomněl, že pokud chce řídit stát jako firmu, že firma se netuneluje.

Tak ještě chybí nařízení, že každý, kdo má k dispozici více bytové plochy na hlavu než 10 metrů bude muset zdarma ubytovat migranta. Vláda mlčí, parlament mlčí, evropští poslanci mlčí. Není čas na to zase naplnit Letnou a Václavák a poslat je kam patří? Není čas na to, vystoupit ze socialistické sebevražedné EU? Není čas na to, obnovit zase na hranicích „železnou oponu“? Tehdy bránila možnosti naší svobody. Dnes ji začínáme potřebovat, abychom tu svobodu, respektive její zbytky uchránili. Tato země se fašizuje. Nefašizuje jí však tento národ, ale naše vláda. V Evropě tiše a nenápadně nastupuje fašismus. Stejně, jako na tom nenápadně začal pracovat Hitler. Začalo to „sociálními jistotami“ a pak pomalým a nenápadným utahováním šroubů a ztrátou svobod, včetně svobody slova.

Stejně jako u nás. I u nás se začne zavírat za svobodu slova, za názor, první obvinění padla. Jsou stíháni kritici islamizace Evropy, jsou kriminalizováni a propagátoři kamenování žen a burek jsou zváni do veřejnoprávní ČT. Dokonce se údajně v mešitách u nás volá po vraždění bezvěrců a policie ani justice nekoná. Prý je to promlčené. Jak je možné promlčet volání po genocidě? Pokud budou migranti dostávat dvacet třicet tisíc podpory, pak se můžeme dočkat i toho, že naši nepřizpůsobiví spoluobčané začnou hromadně získávat Syrské pasy a pak „prchat“ před válkou a žádat u nás o azyl. Sice trochu přeháním, ale zas až tak moc ne. Když jsem na tyto věci poukazoval jako bloger idnes, „romák“ (podle jeho slov) Patrik Banka mi blog zrušil přesto, že jsem zdrojoval a dokládal, nejen o cikánských exesech. Požadoval ode mne další zdroje a důkazy. Cožpak lze odzdrojovat nebo dokázat názor?

Tak jak je to s tím rasismem v Čechách? Zejména s tím obráceným? Jak je to s tou svobodou slova? Jak dlouho ještě budeme držet hubu, než nám ji zavřou ještě víc? Jak dlouho ještě budeme přispívat na rozkrádání sátu, na flákače a nemakačenky? Komouši zavedli tvrdou cenzuru, ale nechali nás v hospodách nadávat. Tato socialistická „pseudodemokracie“ nás ale z těch hospod, zejména vesnických, vyhání EET a zákazem kouření. Jak dlouho ještě bude fungovat: „občane, drž hubu, plať daně, vol nás a my zrušíme poplatek u lékaře (který ti jinudy sebereme)“? Jak dlouho nás nikdy nepracující premiér kudrnáč povede do záhuby? Jak dlouho si to necháme líbit? Nastal čas se spojit, jako v listopadu 1989. Pokud to neuděláme, zavřou nám hubu úplně, nebo nás začnou zavírat osobně po jednotlivcích. Za názor, za nesouhlas.

Jak dlouho ještě lidi chcete čekat?

(Ilustrační obrázek Foto: FLASH90)

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.