Důležitou součástí astrálního cestování je mít jasný a konstruktivní záměr hned na začátku, ideálně jít spát výborně naladěn a když se vám uprostřed noci (nebo k ránu) podaří výstup, myslet naprosto konstruktivně. Čím konstruktivnější je váš postoj a čím silněji si přejete výstup, tím je menší pravděpodobnost, že budete muset překonávat nějaké trable.

Svůj záměr, tedy silné přání vystoupit v noci z těla, můžete posilovat pomocí afirmací, modliteb a dalších metod jako je třeba kontrola reality.

Je velmi jednoduchá. Kdykoli během dne se podíváte na své ruce a prozkoumáte je. Uvědomíte si přitom přítomný okamžik. Kde jste, co děláte, jak se cítíte. Po nějaké době vás to začne napadat i ve snu a díky tomu si uvědomíte, že vlastně spíte. Pak se můžete pokusit o astrální cestování.

Záměr je důležitý. Čím víc budete soustředění a zaměření na výstup, tím je větší pravděpodobnost, že se vám to skutečně povede. Hodně pomáhá si o AC i číst, protože na to zaměříte svou mysl. Je jedno, jestli to budou články, nebo knížky.

Je také důležité mít zharmonizované energie, tedy uzemnit se před výstupem z těla. Když budete mít v pořádku energie, můžete svobodně nechat své vědomí (svého astrálního dvojníka), aby se vydalo na cestu do astrálních světů. Dobré uzemnění a sladěné energie také způsobí, že se budete snadněji vracet zpět do těla (Snadněji znamená bez nepříjemných vjemů).

Pokračování článku: Jak se energeticky a mentálně připravit na astrální cestování

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.