V tomto článku si odhalíme tři klíčové metody, jak vidět duchy ve svém okolí. Duchové jsou prakticky všude, jsou kolem nás pořád. V místnosti jich může být dokonce několik, zatímco si čtete.
Nemůžeme je vždy cítit a často ani nechtějí, abychom si jich všimli. Ale pokud to dokážeme, je to prostřednictvím duchovní schopnosti zvané jasnozřivost. Všichni máme tuto schopnost, i když je u většiny lidí málo využívaná a nepřesná.

S praxí a správnými metodami můžete vylepšit svou jasnozřivost a naučit se, jak vidět duchy lépe.

[wp_ad_camp_2]

Když se teprve učíte jak tuto schopnost používat, je nejlepší se pokusit prvně „vnímat“, než „vidět“. Postupem času byste měli být schopni naladit se i na vizuální frekvence, které si duchové mohou vybrat, aby se ukázali. Ale první způsob, jak se většina lidí setká s duchem, je obvykle prostřednictvím jiných smyslů.

Zostřování těchto smyslů vyžaduje zpětnou vazbu, což znamená, že musíte vědět, na co je třeba se zaměřit, když se snažíte cítit duchy. Naštěstí kolem vás obyvkle budou nějaké běžné známky přítomnosti duchů, které můžete sledovat.


Je možné vidět duchy, když jsme vzhůru i když spíme. Následující metody jsou zaměřeny na vidění duchů, když jste zcela při vědomí. Pomocí těchto rad můžete odemknout sílu vaší jasnozřivosti a nakonec postoupit k vidění skutečné a plné formy duchů ve vašem okolí.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Jak se naučit vidět duchy: 3 způsoby

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.