V dnešním článku si shrneme několik základních ukazatelů, podle kterých poznáte, že se vaše spiritualita probudila a volá vás, abyste ji začali rozvíjet a byli v tomto směru aktivní. Pozorování probouzení spirituální síly se může odehrávat už ve velmi útlém dětství, nebo jako následek nějaké veliké životní změny, nebo dosažení určité úrovně uvědomění, či dosažení vysoké energetické rezonance. Cest, jakými se dá do tohoto bodu dojít, existuje tolik, kolik je na světě lidí. Záleží na každém z nás, jestli se po té své originální cestě vydá, nebo ne.

[wp_ad_camp_2]

Je těžké žít plně podle vaší spirituální identity, když vás svět neustále tlačí k přijetí nudné hmoťácké reality. Temné síly se bohužel stále snaží udržovat hlubší duchovní moudrost v ústranní. Proč? Protože aktivně využitý duchovní dar, je veliká moc.
Duchovní dar je jako slunce. Je těžké se před ním skrýt, protože je to mocná přírodní síla, která koluje našimi žilami. Potlačování toho, kým skutečně jsme, není cesta ani řešení. Měli bychom poslouchat hlas naší intuice, jít tam, kam nás vede.

[wp_ad_camp_2]

Jste spirituálně probuzení?
Zde jsou indície, kterými se to projevuje nejvíce a nejčastěji.

1. Slyšíte někoho, jak volá vaše jméno, když jste zrovna sami

Pro člověka s aktivovanými spirituálními dary je to jedno z největších a nejvýznamějších volání. Jsou to hlasy vašich strážných andělů, kteří se tím hlavně snaží říct: ,,Jsme tady, je na čase začít se k nám obracet a naplnit svůj osud! Slyšíš nás?!”
Ještě větší mazec je situace, kdy vás hlasy volají ne vaším křestním jménem, ale jménem duchovním! Což může být dost zvláštní zážitek, pokud vy své duchovní jméno ještě neznáte, ale andělé vás takto nazývají už s předstihem.
Bývá to většinou jedno slovo, jedno jméno a potom je ticho, protože jste náhle překvapením změnili svoji pozornost (změnila se mozková frekvence) a tím jste si blokli ,,naslouchací kanál”. Většinou je totiž slyšíte ve chvíli, kdy jste v klidu a jakoby koukáte do blba, kdy máte uvolněné myšlení. V bdělém a rozptýleném stavu je obvykle nemůžete slyšet.
Pokud se vám to stane, je to velmi významné a důrazné upozornění.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA aluska.org/takto-poznate-ze-jste-duchovne-probuzeni-5-projevu/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.