Všimli jste si, že existují lidé, kteří kolem sebe šíří jakousi duchovní atmosféru hned od prvního pohledu? Nedělají zrovna nic speciálního, co by se týkalo duchovnosti, ale prostě rezonují jinak, než ostatní lidé.

O takových lidech se věří, že buď prožili mnoho životů, nebo jsou zkrátka odjinud. Takže jejich nový život začíná od jiného bodu, než u ostatních lidí. Tito lidé jsou vnitřně vyspělejší a je to na nich opravdu vidět. Hodně o člověku poznáte, když si všímáte toho, jak přemýšlí, jak se chová a čím se nechá rozrušit.

V současné době se sice o spiritualitu aktivně zajímá stále více lidí, ale tito lidé jsou jiní. Nevyhledávají duchovní zážitky stejným způsobem.

Je to, jako by někteří lidé začínali narozením na první úrovni, zatímco tito začínají na úrovni čtvrté. Všechno, co říkají nebo čemu věří, má v sobě moudrost a duchovní podkres, když to správně analyzujete.

Přemýšlíte, jestli mezi ně patříte? Zkuste se zamyslet nad následujícím.

Dáváte nezištně
Nejste z těch, kteří za to něco očekávají. Děláte hezké věci pro ty, kteří to potřebují, a stačí vám dobrý pocit. Ještě raději děláte věci pro lidi, kteří vaši laskavost opravdu ocení.

Ke každému cítíte nějaký vztah
Máte v sobě trvalý pocit jednoty, který většina lidí kolikrát mnoho let neúspěšně hledá. Cítíte se propojeni se všemi a vším živým. Cítíte to i u lidí, které nemáte rádi a kteří vám ublížili.

Jste upřímní
Co na srdci, to na jazyku. Jste upřímní a opravdoví ve všech aspektech. Upřímnost je něco, co tomuto světu velmi chybí.

Pokračování článku: Jak se projevuje vrozená duchovnost, bez potřeby o ni cíleně usilovat

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.