Pokud jste někdy měli pocit, jakoby vám nějaká neviditelná bytost bránila v životě uspět a sabotuje každý váš pokus, pak je možné, že čelíte problému, který má spirituální základ. Jeden důvod, proč má člověk pořád smůlu a přitahuje maléry, je prokletí. Pokud je trvale smolná celá rodina, může to být prokletí rodové. Druhý častý důvod je návrat špatné energie, kterou člověk předtím vyslal.

Mnoho lidí chápe pojem „špatná karma“ jako něco, co souvisí s minulými životy, ale o tom se v dnešním článku nebavíme, jelikož nelze vzít zpět co se již stalo a co si ani nepamatujeme. Je však mnoho mastičkářů, kteří si na „špatné karmě z minulého života“ založili celý byznys a za úplatu slibují, že špatnou karmu deaktivují nebo odčarují. To však není možné.

Způsob, jak se špatné karmě – neboli návratu vyslané destruktivní energie zpět – vyhnout, je myslet konstruktivně, nikomu záměrně neuškodit, ani nikomu nic zlého nepřát.

Ať už v tomto životě vykonáte jakýkoli čin, budete za něj dříve nebo později odměněni. Jestli ta odměna bude příjemná nebo nepříjemná, už záleží na vás a na tom jaký život vedete. Pokud žijete konstruktivně, bude se vám dařit, protože se vám bude vracet dobro, které přinášíte do tohoto světa.

Pokud však budete prosperovat na úkor druhých nebo budete někomu záměrně ubližovat, toto zlo se do vašeho života bude vracet.

Pokud trpíte na důsledky špatné karmy, pravděpodobně hledáte řešení. Chyby, kterých jste se dopustili, sice nemůžete vzít zpět v čase, ale můžete podniknout nápravná opatření a zlepšit si svoji energii.

pokračování článku: Jak se zbavit špatné karmy

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.