Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Jak slíbili, Ilumináti nabízejí naporcování Turecka na Den díkůvzdání, zatímco světoví lídři mluví o plynu v Paříži.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ilumináti, skrze jejich „velmistr“ Alexander Romanov, slíbil v letošním roce na den díkůvzdání a dokonce nám dal nějaké náznaky tohoto překvapení tím, že ukázal mapu Turecka na jeho webových stránkách. Nyní zdroje z Pentagonu říkají, že Turecko bude platit za jeho financování ISIS a jeho agresi na Středním východě tím, že se mu zkonfiskují velké plochy na jeho území. Totéž se stane s Izraelem, jak potvrdili Illuminati a zdroje z Pentagonu. Sdělili, že Saúdská Arábie přestane existovat jako Saúdské rodinné soukromé dětské hřiště.

07:54

Sesazování chazarské mafie právě probíhá přitom, jak se světoví lídři sesli v Paříži, aby hovořli o použití pseudo-vědy o globálním oteplování na podporu velmi reálné hospodářské kampaňe na zastavení ničení životního prostředí a ukončení závislosti na fosilních palivech. Více o tom později.

Pro tuto chvíli se hlavní činnost soustřeďuje na Turecko, kde se Německo připojilo k Francii, Rusku, Íránu, Egyptu a Pentagonu v boji proti turecké, izraelské, saúdské chazarské žoldnéřské armádě známé jako ISIL. Pentagon připravil půdu pro tuto kampaň měsíce dopředu a neutralizoval rakety Patriot v protiraketové obraně Turecka a Izraele. Toto připravilo cestu pro ruské letectvo, aby mohlo zřídit bezletovou zónu na celém Blízkém východě, včetně Izraele a nyní očekávaný už pravděpodobne bývalý spojenec NATO, Turecko, říkají zdroje z Pentagonu.

Pentagon a ruské zdroje říkají, že Turecko, jak se se očekává, tak v blízké budoucnosti ztratí území na několika různých frontách. Francie, bývalý koloniální vládce Sýrie, podporuje syrský požadavek, aby Turecko vrátíilo arabskou většinovou provincii Hatay

https://en.wikipedia.org/wiki/Hatay_

Province která byla pořízena z nich v roce 1937.

Mezitím, Rusové a Pentagon nyní také podporují odstraňování dalšího obrovského kusu Turecka k vytvoření kurdského státu, zdroje říkají. A konečně, národ Arménie může také dostat nějakou historickou odplatu, říkají. Zdroje z Pentagonu a rusové říkají, ze Ruské jednotky se přemíst’ují do Arménie za účelem konfiskace teritoria v severovýchodním Turecku v blízkosti arménské hranice a vrací je Arménii. Rusové již v Arménii nainstalovali protiletadlové baterie a vytvořili bezletovou zónu v rámci příprav na převzetí tohoto území, říkají. Jak to úředník Pentagonu nazval: „Vypadá to, že Putin bude porcovat na Vánoce tureckeho krocana.“

Otázkou samozřejmě je, proč turecký prezident Recep Erdogan spustil této masivní útok na svou zemi tím, že sestřelil ruský bombardér? Nejlepší odpovědí asi je, že Erdogan se dostal do chytré pasti. Někdo mu musel říci, že jestli nařídil sestřelení ruského bombardéru, pak NATO přijde na jeho záchranu a podpoří jeho nabídku znovu vytvořit Osmanskou říši.

Další věcí, kterou říká několik zdrojů je, že Erdogan, spolu s Benyaminem Netanjahuem z Izraele, zločinecké rodiny Bush / Clinton a saúdská královská rodina jsou všichni členové Chazarské mafie, kteří věří, že vytvoření nového světového řádu je jejich osudem. Všichni jsou potomci Hyksósů, starověkých uctívačů Satana a lidských otrokářů, jejichž NWO plánem bylo zabít 90% lidstva a zotročit zbytek. Místo toho, jim jejich NWO vybouchlo do tváří.

Analýza Středovýchodního obchodu s ropou prodávanou ISIL ukazuje jasně, že ropa byla ukradena z Iráku a Sýrie žoldáckými armádami financovanými Saúdskou Arábií a dalšími ropnými monarchiemi v Perském zálivu. Kromě toho, ukradená ropa se prodává přes Turecko, a nebo Izrael. Nejen to, ale četné zprávy v médií potvrdily tvrzení tohoto týdeníku, ze evropská rodina Rothschildů, další chazarská satanská pokrevní linie, byla hluboce zapojená do masivních krádeží ropy.

Ilumináti a zdroje z Pentagonu, oba říkají, že mnoho z Rothschildů, Benyamin Netanjahu a rodina Erdogana jsou nyní „terče vysoké hodnoty.“

Podle Sorcha Faal, informačním / dezinformačním webu založeném US námořní rozvědkou, je Erdoganův syn Bilal nyní na útěku, protože znásilnil, mučil a zavraždil britské a americké ženské novinářky, které podávaly zprávy o Turecka podpoře ISIL. V tomto případě má zpráva silnou a pravdivou výpovědní hodnotu.

http://www.whatdoesitmean.com/index1949.htm

V každém případě, jakmile bude operace Turecko ukončena, Rusové a Syřané, jak se se očekává, provedou společnou vojenskou operaci na vytržení Golanských výšin z Izraelské okupace. V návaznosti na to, bude Izrael nucen, aby uchoval trvalý mír se svými sousedy, a výměnou za to, jim vrátí ukradenou půdu.

Saúdská Arábie je také stále více exponována jako jeden z nejvíce tyranských režimů na planetě. Nejnovějším příkladem toho, co je to za druh režimu lze vidět ve zprávách, kde má být ukamenována k smrti davem žena ze Srí Lanky jako trest za cizoložství.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3337297/Saudi-Arabia-sentences-married-maid-death-stoning-adultery-man-slept-escape-100-lashes.html

Uvnitř USA také pokračuje stejným tempem očišt’ování od chazarské mafie. Jeb Bush například, je nyní široce zatracován jako součást zrádné gangsterské rodiny, která měla spoluúčast na 9/11 a bezpočtu dalších trestných činech. Výsledek je ten, že prakticky zmizel z korporátních médií, kde až do nedávné doby promlouval, jako by se jednalo o pomazaného kandidáta na prezidentský úřad. Neo-konzervativní zrádce John McCain, jak říkají zdroje ze CIA, zase vykazuje známky duševní nestability. Zbytek chazarské lůzy v USA je také vyděšen, protože zdroje jejich moci, Federální Rezervní Rada a korporátní vláda Spojených států jsou v bankrotu. Hlavní evropští spojenci, jako je Francie, Německo, Itálii, Anglii, Švýcarsko atd., je již dávno opustili.

Jedna kanadská skupina se nyní snaží vyjednat velmi přátelskou nabídku převzetí korporátní vlády Spojených států. Kanaďané nabízejí dobrou vládu, přátelskou zahraniční politiku a spravedlivé hospodářské podmínky pro všechny Američany, pokud jejich nabídka uspěje. Pentagon, Číňané, Evropané a další ukázali počáteční pozitivní reakci, když skupina požádala o jejich podporu této nabídky. Zdroje blízké k nabídce však říkají, ze je to vše velmi předběžné.

V Japonsku to také nasvědčuje tomu, že pravidla hry chazarské lůzy budou nakonec zrušena. Členové japonské strany za nezávislost, a tento spisovatel, se objevili na konferenci CSIS v Tokiu, kde měli chazarští kabalisté a masoví vrazi jako Richard Armitage, Michael Green a Kurt Campbell přednášky. Tito lidé byli nuceni odpochodovat pryč z jejich konference sledovaní demonstranty. Po té hlava Japonské nezávislé strany, Richard Koshimizu, a autor tohoto článku odešli do nedalekého Marunouchi na policejní stanici, aby předložili důkazy o tom, že výše uvedené osoby byli zločinci. Japonská policie ukázala zájem na tomto trestním stíhání, ale požaduje více důkazů, které jsou jí již poskytovány.

Fotografii některých demonstrantů a bannerů, které ukázaly na tyto zločince, je níže.


Ilumináti přislíbili svou podporu Japonska a budou prezentovat, osobně, ultimátum klíčovým chazarským agentům a pomocníkům, aby předali kontrolu procesu tvorby a distribuce japonských jenů japonskému lidu. Zástupci japonského podsvětí učastnivší se protestu slíbil, že by i oni podporovali znárodnění chazary řízené Bank of Japan. Michael Green, hlava Mossadu pro Japonsko je nyní prioritním cílem, říkali. Někteří starší Japonští oligarchové budou mít také diskrétní varování, aby ukončili spolupráci s chazarskou lůzou nebo se ocitnou tváří v tvář „konečným následkům.“

Umírněná frakce kabaly, která řídila Západ, zatím v Evropě shromáždila více než 140 světových lídrů v Paříži po dobu dvou týdnů, aby se pokusila přinutit je, aby přijít s řešením pro „globální oteplování“. I když je to politováníhodné, tito lidé cítí potřebu lhát o globálním oteplování k ospravedlnění svých plánů, ale přesto se snaží přijít na způsob, jak donutit korporace platit za všechny ekosystémy, které ničí. Také doufají, že přijdou na způsob, jak udělat ziskové a vytvořit nové lesy a přírodní rezervace. Je to znamení toho, že starý světový pořádek si uvědomil, jak velkou škodu jeho politicko-ekonomické systémy udělaly planetě. To může být příliš málo, příliš pozdě, ale aspoň to ukazuje, že se konečně probouzí do obrovské škody, kterou mají na svědomí.

A konečně, další trocha dobrých zpráv, ve kterých začaly lidské pokusy na prvních substancích, které jak se očekává, budou mít za následek, že bude k dispozici brzy mnoho léků proti stárnutí. Klinické důkazy ukazují, že tento konkrétní lék Metformin, umožní lidem žít zdravý život až do věku kolem 120 let.

http://www.nzherald.co.nz/lifestyle/news/article.cfm?c_id=6&objectid=11553026

Také čínští vědci byli konečně nuceni rozvinout debatu o tom, zda a kdy začít umožňovat lidem upravovat a zlepšovat jejich vlastní geny. Pro tuto chvíli se diskuse zaměřuje na odstranění genů ošklivých dědičných onemocnění. Nicméně, nebude to dlouho trvat, než někteří lidé půjdou dopředu a dostanou se k infra-červenému očnímu vidění, super svalům a ostatním schopnostem, které přibydou k tem již k dispozici s existující technologie genů.

http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

Číňani jsou již tak pokročilí s touto technologií tak, že vybrají nejlepší možné geny z párům jejich vlastního genofondu pro své děti.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2539596/Get-ready-superbaby-Chinese-firm-set-allow-parents-pick-smartest-embryos.html

Buď bude muset Západ ukončit zákaz vylepšování genů pro své vlastní lidi, anebo sledovat, jak se Západní populace postupně měni v zastaralé genetické relikvie. Pokusy chazarské lůzy, aby naše životy byly zvířecí a krátké, takže nebudeme žít dost dlouho, abychom se probudili, se chýlí ke konci.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře