Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel
  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

 • Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 3: Objekt touhy i nenávisti
  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 3: Objekt touhy i nenávisti

  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 3: Objekt touhy i nenávisti

Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

Už jste se také pozastavili nad tím, jak může být někdo takový idiot, případně jak se mohl nějaký zcela zjevný idiot dožít vysokého věku bez úhony?

Naše doba se nese ve znamení zajímavých paradoxů. Na jednu stranu máme k dispozici úžasné vynálezy a jsou mezi námi velice inteligentní a šikovní lidé hodni obdivu, na stranu druhou je mezi námi spousta takových, kteří mají problém i bezpečně přejít silnici.

Pokud znáte člověka, který je pracovitý, inovativní a velmi inteligentní, jisté je, že to rozhodně nebude humaton. Humaton může sice vypadat i velmi inteligentně, pokud zastává pozici někde, kde to od něj systém vyžaduje. Ale nakonec ho program prozradí ve chvíli, kdy po něm chcete něco, na co není jeho program připravený. Například položíte nevítanou otázku. Může se zaseknout a jako gramofon opakovat větu, která ani neodpovídá na vaši otázku, nebo se může naštvat, nebo se vám vysměje, případně se úplně odpojí a přestane vás poslouchat.

Obvyklé průměrné humatony ale většinou prozrazuje jejich hloupost při běžných činnostech. A kromě hlouposti je to také stádovitost.

Když řeknete deseti humatonům skoč z okna, nebo nech si píchnout pod kůži jed, deset humatonů skočí, nebo si to píchne. Hlavně pokud vás mají za autoritu. Toho byste docílili snadno, stačí si obléci bílý plášť s jmenovkou, nebo si v kravatě stoupnout za řečnický pultík a nechat se odvysílat v televizi. Když se u toho budete navíc tvářit, jakože tomu strašně moc rozumíte, úspěch máte zaručen, přestože melete naprosté nesmysly.

Když to samé řeknete deseti skutečným hráčům, zajdou na net, do knihovny, zjistí si o co jde, poradí se i mezi sebou a budou se vás ptát, proč po nich chcete nebezpečné hovadiny. Pak vás pošlou někam. Když na ně budete tlačit, namalují transparenty a sejdou se na náměstí.

To jsme ostatně v uplynulých pár letech viděli sami. Společnost se rychle rozdělila na ovce a myslící lidi.

Tato stádovitost a závislost na tom co jim kdo nakáže, je spojená také s infantilitou. Humatoni jsou přerostlé děti se závislou mentalitou. Nechtějí a ani neumějí myslet samostatně. Všechno jim musí poradit někdo jiný. Někdy nejsou schopní přijít sami ani na jednoduché základní úkony, na které stačí průměrný rozum, nebo si neumí sami najít svou otázku na googlu.

Když takový humaton na chvilku okusí svobodu myšlení, zjistí, že si s ní neumí poradit, neví co má dělat a časem se vrátí zpět, nebo k jinému typu mentální závislosti. Například odejde z kostela, ale místo aby začal jednat samostatně, upne se na člověka, který ho k tomu navedl. Místo kostelu má teď vás jako svého gurua, abyste mu řekl, kdy si může uvařit čajíček a kdy se má jít vykakat. Což je dlouhodobě neúnosný systém.

To vysvětluje dlouhodobý úspěch náboženství. Přestože se stačí zamyslet a přijdete rychle na to, jaká je to snůška nesmyslů, humatoni to nevidí a vidět nechtějí, protože toto přesně potřebují. Chtějí, aby se o ně pořád někdo staral a říkal jim co mají dělat. Jako malé děti.

Když mají problém, i pokud ho mají sami se sebou, svalí vinu na okolí a očekávají, že okolí jejich problém vyřeší. Odmítají a neumí si ho vyřešit sami, i pokud by dostali návod.

pokračování článku: Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty 4: Debilita

 

.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře