Mnoho lidí si myslí, že vědomí toho, že vlastně žijeme v holografické projekci kvantového superpočítače, na podstatě věcí nic nemění. Nakonec stejně musíme do práce, platit složenky a vyvenčit psa. To je pravda pouze částečně, respektive je to pravda pro ty, kteří si chtějí zachovat svůj komfort. Nic neměnit na zaběhnutém pořádku je jejich osobní volba, nikoli obecná pravda.

Pravda je úplně jiná. Čím lépe pochopíte matrix, tím více máte možností si uvnitř systému pomoci s různými problémy. Ve svých knihách i na tomto webu jsem vám dala spousty návodů. V dnešním článku se pro změnu dozvíte, jak se můžete chybou v matrixu léčit. Metoda je zcela bezpečná a primitivní.

Dejme tomu, že vás například bolí nějaká část těla. Máte třeba zánět v loktu a nevíte si s ním rady. Kromě návštěvy lékaře a přikládání nějaký hojivých obkladů můžete také využít znalostí o matrixu a můžete své bolaté ruce zavolat mobilem… Ano, čtete správně a není to aprílový žertík. Zavoláte své bolavé ruce, poskytnete jí telefonní hovor a naprogramujete ji tak, jak potřebujete, aby se uzdravila sama.

Celá procedura bude trvat jen pár minut, ale potřebujete k tomu starý mobil, který je schopný volat ve frekvenci 2G (jelikož 3G pásmo bylo zrušeno v roce 2021 a staré mobily, které měly navolené 3G, přešly na 2G). Pásmo si zvolíte v nastavení vašeho telefonu. Pokud vlastníte novější potvoru, která umí pouze 4G, nedejkonstruktivnísílovesmíru máte 5G, pak vám tento návod fungovat nebude a naopak ho s moderním zařízením vůbec nedoporučuji dělat.

Pokračování článku: Jak využít chybu v matrixu pro léčení jakékoli nemoci

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.