;

Existuje spousta věšteckých metod. Některé jsou aktivní (jako třeba požádat vykládací karty o odpověď), jiné jsou pasivní (jako věštecké sny). Svět snů je na jednu stranu celkem jednoduchý a přímý, ale zároveň vyžaduje pokročilého věštce, aby se s ním dokázal správně vypořádat.
Tento návod bude ideální a nejlépe použitelný pro ty, kteří umí rychle usnout, umí se dobře soustředit a umí si zapamatovat své sny. Pokud patříte mezi snílky, kteří si nikdy svůj sen nepamatují a neumí ho převyprávět, budete si muset osvojit jinou věšteckou metodu, nezahrnující spaní.

Pokaždé když usneme, prožijeme celou řadu snů. Některé jsou jen rozptýlenými obrazy toho, co jsme viděli, cítili, nebo slyšeli předchozí den. Potom máme sny, které odhalují pravdu o některých našich tužbách, o našem strachu. A některé sny co máme jsou tak moc divné, že když se ráno probudíme, neustále přemýšlíme o jejich významu… ,,Co ty bylo a co se mi tím moje podvědomí snažilo říct?”

Všichni jsme už někdy ve správné době zažili prorocké sny, které odhalily skutečnou událost. Když nastane správný čas, chápeme, že to co jsme viděli v našich snech, vlastně předpovídalo realitu, které nyní čelíme.

Technika na vyvolání věšteckého snu kterou dnes popíšu, patří mezi základní. Existuje více způsobů, jak docílit té samé věci, ale o tom si řekneme zase někdy příště. Mají ale jednu věc společnou, těsně před spaním se musíte v mysli intenzivně zaměřit na danou otázku, plně na ni zaměřit svoji mysl. Tak, abyste na ní při vstupu do světa snů rezonovali a to pak vyvolá obrazy, které potřebujete vidět. Obrazy, které souvisí s tím, co hledáte.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.