Existuje spousta věšteckých metod. Některé jsou aktivní (jako třeba požádat vykládací karty o odpověď), jiné jsou pasivní (jako věštecké sny). Svět snů je na jednu stranu celkem jednoduchý a přímý, ale zároveň vyžaduje pokročilého věštce, aby se s ním dokázal správně vypořádat.
Tento návod bude ideální a nejlépe použitelný pro ty, kteří umí rychle usnout, umí se dobře soustředit a umí si zapamatovat své sny. Pokud patříte mezi snílky, kteří si nikdy svůj sen nepamatují a neumí ho převyprávět, budete si muset osvojit jinou věšteckou metodu, nezahrnující spaní.

[wp_ad_camp_2]

Pokaždé když usneme, prožijeme celou řadu snů. Některé jsou jen rozptýlenými obrazy toho, co jsme viděli, cítili, nebo slyšeli předchozí den. Potom máme sny, které odhalují pravdu o některých našich tužbách, o našem strachu. A některé sny co máme jsou tak moc divné, že když se ráno probudíme, neustále přemýšlíme o jejich významu… ,,Co ty bylo a co se mi tím moje podvědomí snažilo říct?”

Všichni jsme už někdy ve správné době zažili prorocké sny, které odhalily skutečnou událost. Když nastane správný čas, chápeme, že to co jsme viděli v našich snech, vlastně předpovídalo realitu, které nyní čelíme.

[wp_ad_camp_2]

Technika na vyvolání věšteckého snu kterou dnes popíšu, patří mezi základní. Existuje více způsobů, jak docílit té samé věci, ale o tom si řekneme zase někdy příště. Mají ale jednu věc společnou, těsně před spaním se musíte v mysli intenzivně zaměřit na danou otázku, plně na ni zaměřit svoji mysl. Tak, abyste na ní při vstupu do světa snů rezonovali a to pak vyvolá obrazy, které potřebujete vidět. Obrazy, které souvisí s tím, co hledáte.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.