Byli byste překvapeni, kolik  špatné energie se u vás doma může nacházet. Vzniká snadno a často. Je potřeba ji jednou za čas vymést z domu. Existuje spousta metod, jak to můžete udělat. I když je asi nejjednodušší a nejrychlejší vykuřování – zde je návod jak na to,  nabízím vám další zajímavý nápad se sklenicí vody.

Když jsou naše domovy zahlceny špatnou energií, cítíme se vystresovaní a nesví. Není nám v tom prostředí dobře. Odstranění těchto energií je však snadné, dokonce je to mnohem snazší, než se pokoušet zabránit jejich vstupu do vašeho domova. Níže najdete snadnou metodu, jak na to. Pokud po prvním dni nezaznamenáte žádnou změnu, špatná energie nemusí být tím problémem, se kterým se ve skutečnosti potýkáte a je třeba hledat jinde.

Očista místnosti sklenicí s vodou

Potřebujeme:  2 polévkové lžíce octa, 2/3 polévkové lžíce mořské soli, 1 plná sklenice vody, 4 kapky oleje z bílé šalvěje (případně lze nahradit kadidlem nebo hřebíčkem)

Postup:

Nejprve nasypte mořskou sůl do prázdné sklenice a naplňte ji vodou. Poté přidejte ocet a nakonec olej z bílé šalvěje. Nemusíte to míchat, nechte to tak, jak to je, a umístěte to do svého pokoje nebo si udělejte více sklenic a umístěte jednu do každé místnosti, pro očistu celého domu. Každou sklenici nechte působit 24 hodin a poté zkontrolujte, zda jste zaznamenali rozdíl v jejím vzhledu. Ujistěte se, že se sklenicí nikdo nehýbal, ani se jí vůbec nedotkl.

Pokračování článku: Jak za pomoci sklenice s vodou zjistit, jestli máte doma špatné energie

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.