Každý čas od času zažívá pochmurné pocity. Ale pokud se doma cítíte, chronicky smutně a sklíčeně, je na čase vystrnadit destruktivní, smutné a depresivní vibrace, které mohou mít dramatický účinek na vaši náladu. Tyto techniky můžete snadno vyzkoušet doma.

[wp_ad_camp_2]

1. Zkuste všechno vyvětrat
První krok je odstranění špatného vzduchu. Otevřete všechna okna, aby se vzduch vyměnil ve všech místnostech, i když venku zrovna mrzne. Čerstvý vzduch je všechno. Když už jste u toho, naklepejte také všechny polštáře a přikrývky.

2. Zapalte si vonnou tyčinku, nebo františku
Voňavý kouř je součástí duchovní a meditační praxe, tak proč toho nevyužít? Pomůže to zvýšit energii v domě, protože vonný kouř vytváří klidnou atmosféru.

[wp_ad_camp_2]

3. Poškozené věci opravte, nebo se jich zbavte
I když jste třeba měli v úmyslu opravit starou kancelářskou židli, nemusí se vám vyplatit si ji ponechat. Poškozené věci přinášejí destruktivní energii do vašeho domova.

4. Nechte v domácnosti rozvonět pomerančový esenciální olej
Vůně pomeranče povzbuzuje dobrou náladu a rozsvítí váš den. Můžete ho nakapat do kyblíku při vytírání podlahy, nakapat ho do aromalampy, nebo použít ve spreji.

5. Odstraňte veškerý nepořádek
Existuje důvod, proč se vždycky cítíte tak dobře poté, co si uklidíte. Předměty si uchovávají spoustu energie a pokud jich máme moc a jsou chaoticky naskládané jeden na druhém a ještě k tomu přikryté peřinou prachu, fyzicky, mentálně, emočně a duchovně blokují naši cestu vpřed.  Kromě toho nás nepořádek duševně unavuje a stresuje.

Pokračování příště: Jak ze zbavit destruktivní energie v domácnosti

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.