Stejně jako my, i náš domov potřebuje pravidelnou údržbu, aby se v něm držely konstruktivní energie. Zde jsou jednoduché způsoby, jak váš dům udržovat příjemný a svěží.

 

[wp_ad_camp_2]

 

1. Udržovat doma čistotu. Běžný úklid můžeme doplnit aerosolovou očistou vzduchu. Nalijeme do lahvičky s rozprašovačem vodu a přidáme do ní pár kapek vhodného éterického oleje. Kterého? Záleží na tom, co si přejete a co vám voní. Může to být například levandule, pomerančmáta

2. Pravidelně větrejte. Váš domov musí dýchat, musí být svěží a má hezky vonět. Čistotou, nebo vaší oblíbenou vůní.

3. Zbavujte se dárků které se vám nelíbí a nemáte pro ně užitek, nebo věcí které jsou rozbité a nepotřebné. Nebo lidí, kteří jsou vám nepříjemní. Důvodem může být i jen čistě intuitivní pocit nesympatie.

4. Nehromadit v domě nadbytečné lapače prachu, které nemají praktický užitek. Jsou to nejrůznější sošky, ozdobičky, suvenýry a další věci. Navršené haraburdí bez ladu a skladu všude možně po domě, často bez špetky vkusu, organizace, či jakéhokoli užitku, blokuje energii v domě a tyto oku nelahodivé výjevy budou duševně a energeticky ubíjet a vyčerpávat i vás. Naučte se věcí zbavovat.

5. Udržovat dobré vztahy uvnitř rodiny, případně pokud žijeme sami, dbát na vlastní rozvoj a své myšlenky. Můžete dodržovat všechna doporučení, jak udržovat domácnost konstruktivní a čistou, ale pokud se v rodině pořád hádáte, urážíte se a pociťujete zlost (i když třeba jen v myšlenkách), energii v domě se vám nikdy nepodaří zlepšit.

 

Pokračování zde: Jak zlepšit energii v domě

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.