Cítili jste se už někdy bez zjevné příčiny špatně, nebo jako by se vám nic nedařilo? Může to znamenat, že jste se stali terčem psychického útoku. V dnešním článku se dozvíte, jak se proti tomu bránit. Nemůžete takovým útokům sice zcela zabránit, ale můžete zabránit tomu, aby ovlivnily váš život. Tyto útoky jsou navíc často i neúmyslné.

Co můžete udělat:

Cvičte meditaci s bílým světlem

Jedná se o poměrně oblíbený a známý návod. Během meditace si představíte bílé světlo v bodě čakry solar plexu a nechte ho pomalu expandovat. S každým vaším nádechem se bude rozjasňovat a rozšiřovat. Jakmile se rozšíří za hranice vašeho těla, začnete pozorovat rozdíl. Je to snadný prostředek k odstranění destruktivních vjemů.

Vykuřujte dům šalvějí

Nejlepší je použít bílou šalvěj, protože je snadno dostupná a je k tomuto účelu velmi vhodná. Vonným kouřem se ovaňte a pak pořádně vyvětrejte. Nebo můžete vonným kouřem pořádně zaplnit celý obytný prostor a poté nárazově vyvětrat. Nezapomeňte požádat Konstruktivní sílu vesmíru, aby z vás a vašeho domova odnesla veškeré destruktivní energie i bytosti. Pokud nemáte kadidelnici, uhlíky a nevíte jak na to, poslouží vonné tyčinky i vonné františky, akorát jich podle potřeby zapálíte více naráz, postačí 5-10.

Pokračování článku: Jak zvládnout energetický útok

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.