…..nezapomeňte, že ještě nemáme vyhráno. Šachová partie pokračuje. Všechno je ve hře, špinavé hře, svět může stát na pokraji totální války a kolapsu (ze strany temna)….

00:45

Nebo také na prahu Zlatého Věku se vším všudy, jak to bylo kdysi prorokováno. Ale pozor, šachová partie není dohraná. Bude až dnes večer.

Napíši rozbor krátce a výstižně, abyste byli připraveni na vše, co nás může očekávat.

Vezměme v potaz tu nejhorší variantu. V mnoha médiích po celém světě byl vyslán zaklíčovaný signál pro zasvědcené.

„The only thing that is the end of the world is the end of the world.“

Symbolicky bylo naznačeno JEDINÁ VĚC, KTERÁ JE KONCEM SVĚTA JE KONEC SVĚTA.

Zde máte Vaše důkazy, které neustále žádáte:

http://theimmoralminority.blogspot.fi/2017/01/the-only-thing-that-is-end-of-world-is.html

https://de.sputniknews.com/politik/20170119314190962-cnn-amtseinfuehrung-praesident-anschlag-situation/

Další odvysílané reportáže si můžete najít sami. Bylo jich nespočet.

U žádného jiného prezidenta před inaugurací se nehovořilo o tom, že bude zabit. A to dokonce veřejně. Sám Trump poslal dopis Putinovi ve kterém vyjadřuje obavy že nepřežije asi tento týden. Tolik zpráv o eliminaci nového prezidenta USA ještě před jeho inaugurací je až zarážející. Proč asi. Elity vědí, že se přiblížil jejich konec a začínají mít paniku z toho, co je očekává. Jejich čas vypršel. Proto se budou bránit asi všemi možnými i nemožnými prostředky.

V lese u Washington DC byl nalezen celý sklad zbraní, které objevil náhodný chodec.

http://n8waechter.info/2017/01/amtseinfuehrungszeremonie-in-washington-chaos-proteste-und-checkpoints-es-beginnt/

Další zajímavá událost se odehrála na Andrews Air Force Base, kde zmizela atomová bomba.

Včera se odehrávaly ve Washingtonu DC neobvykle velké demonstrace proti Trumpovi a zavládl zde chaos. Jak varoval Putin, na den inaugurace je připraven Majdan. Vždyť se to na Ukrajině dobře naučili.

Velmi nebezpečný vzkaz byl také poslán Trumpovi některými deníky: „Enjoy your inauguration“ „Užijte si své inaugurace“. Zní to sice skvěle, ale opak je pravda. Ironicky myšleno znamená vzkaz dle mého názoru: Posledních možných chvil ve vašem životě.

http://www.cjr.org/covering_trump/trump_white_house_press_corps.php

http://www.tagesspiegel.de/politik/us-medien-an-donald-trump-geniessen-sie-ihre-amtseinfuehrung/19272690.html?google_editors_picks=true

Vzkazů bylo až přespříliš. Nemám zájem Vás dalšími důkazy zatěžovat. Nyní se dostaneme k věci:

Co se bude odehrávat, když bude Trump inaugurován je každému jasné. Může pro lidstvo nastat velmi konstruktivní doba, doba Zlatých Časů pro nás.

Temné síly nemají ale na konstruktivním řešení zájem a proto se budou snažit strhnout moc znovu na jejich stranu. Co se tedy může odehrát? Při eliminaci Trumpa zůstane „černý papež“ (proto dělal OBAMA dvě přísahy při jeho inauguraci) a nynější prezident USA Obama u moci a bude nejpravděpodobněji prohlášen Kalifem, či se za něho sám prohlásí. Byl by to startovací výstřel, což by znamenalo teror Chalifátu po celém světě. Nezapomeňte, že do Německa byli letecky přepraveni asi 2 milióny „uprchlíků“ z afrických zemí. Nikoliv za účelem jaký byl lidstvu sdělen, ale za zcela jiným cílem. Budu jenom rád, když tentokráte nebudu mít pravdu, mýlím se  a nastíněná destruktivní skutečnost se nikdy nesplní.

tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.