Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Jaké pasažéry vozí tajně v noci do Německa?.. aneb i nás čeká horký podzim

…..tak se na to připravte a neříkejte potom, že jste o tom nic neslyšeli a nic nevěděli či nečetli. Je to tak. Čeká nás horký podzim, ze kterého se asi mnoha lidem udělá dosti blbě. Ano, zatím se nic neděje a vše vypadá jako by se příval utečenců už nekonal. Naopak. Tím, že nic nepíší v novinách a neukazují chtějí jenom uklidnit davy. Potom přijde bouře….

08:54

 

Jaké pasažéry vozí tajně v noci do Německa?.. aneb i nás čeká horký podzim

 I nás čeká horký podzimlletadlo

Veřejnost má být, jak se zdá, uspána a uklidněna. Média nás již nezneklidňují zveřejňováním snímků davů běženců ani ze Sýrie, Afriky, Afghanistánu, Bangladéše nebo Pákistánu. Jakoby vše utichlo a ohrožuje nás jenom Erdogan a Putin. Bertelsmann zahájil v Německu celoplošnou kampaň na téma, jak migrace pomůže postavit na nohy německé hospodářství , přestože existuje dostatek seriózních studií, které dokazují, že není dostatek pracovních míst a naopak se počet nezaměstnaných žadatelů na pracovních úřadech zvyšuje.

[wp_ad_camp_1]

Česká republika a s ní další země jsou napadány, že profitují z EU dotací, ale že nechtějí uprchlíky. Jsme prý vítězi v EU, profitujeme z dotací a dosahujeme údajně 83 % výkonnosti proti průměru EU. Pro porovnání: Bývalé země NDR dosahují 86 %! To je sice materiál na velký rozbor, ale na to není v tomto článku prostor.

Východní Němci alespoň dostali vyrovnání k platům a důchodům , aby se alespoň přiblížili trochu úrovni v západní části Německa. Solidární přirážka k daním, která měla být již dávno odstraněna, je udržována i nadále a bude nyní zřejmě sloužit k financování nově příchozích.

Jenom my, ti Slované a Maďaři jsme nevděční a nesolidární. K této kampani se dokonce propůjčil i můj jinak oblíbenec Dr. Joachim Jahnke, který srovnává hospodářský růst, jehož jsme prý dosáhli díky Západu a měli bychom tedy být vděční a akceptovat požadavky Bruselu a respektovat rozdělení migrantů dle kvót. Podívejte se na ty naše úspěchy. Jako kdyby to něco vypovídalo o skutečném stavu země. Ukazatel HDP na obyvatele v paritě kupní síly: takhle se mediálně z lidí dělají blbci!

Fantazie. Nemáme žádný systém sociálního bydlení, důchodci přežívají za nedůstojných podmínek a desetitisíce matek nemají na obědy pro děti, protože kolonie Česká republika poctivě pracuje za hladové mzdy a odevzdává, co se vyprodukuje našim korporativním chlebodárcům a bankám do zahraničí. Ale máme držet „hubu a krok“.

Možná, je to na okraj, ale souvisí to i se situací, která na podzim pravděpodobně bude eskalovat. Alespoň podle toho, jak to vypadá u sousedů. V Rakousku se konají přípravy v podobě plánu „Grenze dicht“ (těsné hranice), který má být realizován od října.

Prezident Zeman spoléhá na svoji manželku. Co to máme za chlapy v České republice?

Paní Zemanová si opatřila legálně zbraň a absolvovala výcvik, že svého manžela dle jeho slov „ochrání“. Já sice zbrojní průkaz nemám, ale dobrý pocit také ne. Protože bych mého manžela chránila tak akorát svým tělem. Žerty stranou – prezident Zeman má asi dost informací a nevěřím, že chce český národ jenom strašit. Připravme se, že tlak bude stoupat a média budou mlžit.

Ředitel Frontexu Leggeri chce otevřít legální cesty do Evropy

Pan Leggeri současně varuje před tím, že se v Egyptě vytváří nový „hot spot“ a na příležitost dostat se do Evropy čekají 2 miliony lidí, 300 tisíc je na cestě ze západní Afriky – Eritrey, Senegalu, Gambie, Pobřeží slonoviny (více zde), tedy ze zemí, do kterých už nakráčela evropská či americká noha ve vojenských botách na pomoc „demokracii“. Přitom by stačilo málo – vypráskat z Afriky MMF a mezinárodní rothschildovské úžernické banky.

Mezitím údajně fungují lodě německého Bundeswehru (na obrázku níže je loď Bundeswehru Werra) a lodě agentury Frontex jako taxíky. Našli se dobrovolníci, kteří sledují pohyby lodí ve Středomoří a jejich vzdálenosti od pobřeží a vznášejí nepříjemné otázky.

Je sice chvályhodné, že lodě zachraňují lidské životy, zejména mladé africké muže, kteří si občas, aby se neřeklo, vezmou s sebou nějakou ženu či dítě jako rukojmí, a převážejí uprchlíky do Itálie. Jenže situace v Itálii přestává být v těchto dnech zvladatelnou.

Řešením je podle ředitele Frontexu otevření legálních cest do Evropy, protože „jen tak se dá bojovat pašeráky“, říká. Jako kdyby se nevědělo, kdo pašeráky organizuje a financuje celý proces „stěhování národů“. Jako kdyby legální cesty neexistovaly. Existují, ale Evropa není nafukovací a především nedělá nic pro zastavení krvelačné dobyvačné politiky.

Němci zpochybňují legálnost nasazení lodí Bundeswehru v operacích ve Středozemním moři. A řada informantů nezávislých německých webů tvrdí, že německé lodě zachraňují pasažéry plovoucí na vratkých gumových člunech pár kilometrů od afrických břehů.

Lodě Frontexu se pohybují na hranici mezinárodních vod a nahrávají tak organizovaným bandám pašeráků, aby vysílané čluny velmi mizerné kvality posílali jeden za druhým na moře a aby jejich instruované osádky po pár kilometrech hlásily SOS. Přetížené gumové čluny by normálně těžko překonaly vzdálenost 330 kilometrů mezi italskou pevninou a africkými břehy. Vzpomeňme na první lodě s uprchlíky po svržení Kaddáfího režimu. Byly  to vesměs větší lodě a počet obětí, pokud ztroskotaly, tomu také odpovídal.

Faktem je, že nemáme přehled, kolik osob je denně převáženo na evropský kontinent a kde všichni tito migranti končí.

Absurdnost celé evropské operace EUNAVFOR MED dokresluje skutečnost, že například finští námořníci jsou vyzbrojeni pistolemi a noži, poněvadž předpokládají, že mezi uprchlíky mohou být také teroristé. Zatímco operace „Suverénní hranice“ australské vlády, spuštěná v roce 2013 (viz toto video)  je úspěšná, operace EU vede pouze k tomu, že se lodě Frontexu stávají komplici ilegálního, organizovaného pašeráctví a povzbuzují ho.

Čilý ruch na německých letištích po půlnoci. Už ale víme, o co jde

Z Německa přicházejí informace o nezvyklém ruchu na některých letištích v rozmezí mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. Že by se naopak zvýšil počet turistů toužících po dovolené v Turecku nebo Řecku? Cestovní kanceláře hlásí něco jiného.

Na letišti Kolín-Bonn přistávala v pondělí a úterý jedno letadlo z Turecka a Řecka za druhým téměř s minutovým intervalem. Pak zase letadla odlétala a na cedulích dle svědků stálo destinace „neznámá“. Zatímco přes den přistálo v pondělí pouze jedno letadlo, v rozmezí od půlnoci do rána jich bylo jedenáct. V oficiálních letových řádech informace o těchto letech není. Zde je přehled přistávajících letadel v Kolíně nad Rýnem v pondělí v noci:

0:30 Uhr: Heraklion (Griechenland)

a v úterý: 00:40 Uhr: Thessaloniki (Griechenland)
00:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
00:55 Uhr: Adana (Türkei)
01:25 Uhr: Izmir (Türkei)
01:25 Uhr: Istanbul (Türkei)
01:50 Uhr: Adana (Türkei)
02:25 Uhr: Antalya (Türkei)
02:40 Uhr: Antalya (Türkei)
02:45 Uhr: Antalya (Türkei)
02:50 Uhr: Antalya (Türkei)
04:20 Uhr: Ankara (Türkei)
05:35 Uhr: Nador (Marokko)
06:05 Uhr: Izmir (Türkei)

Zde úterý:

00:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
00:55 Uhr: Adana (Türkei)
01:25 Uhr: Izmir (Türkei)
01:55 Uhr: Antalya (Türkei)
02:40 Uhr: Antalya (Türkei)
02:50 Uhr: Antalya (Türkei)
03:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
04:10 Uhr: Marsa Alam (Ägypten)
05:30 Uhr: Istanbul (Türkei)
06:05 Uhr: Izmir (Türkei)

otéž v menším se odehrávalo v Düsseldorfu a Hannoveru. Ve Wunstorferu je pouze vojenské letiště Bundeswehru, kde nepřistávají normálně civilní letadla. Přesto si místní všimli, že zde již nějaký čas přistávají v noci civilní osobní letadla a následně opouští letištní areál velké množství autobusů. Jakoby se něco mělo ukrýt před veřejností. Nakonec se německá kancléřka po teroristickém útoku v Mnichově vyjádřila jasně: „Wir schaffen es“. Tak se zřejmě vláda odhodlala řešit nespokojenost obyvatelstva a dováží „odborné pracovní síly“ potajmu. Ukáže-li se informace o leteckém dovozu migrantů jako pravdivá.

Jistě se brzy ozvou další svědci a skutečnost nebude možné před veřejností utajit. Možná jsou to právě tyto informace, které nám prezident Zeman zamlčel. Evidentně ale jsou politici zklamáni nepochopením voličů pro ilegální a nekontrolovanou migraci do Evropy.

Jak řekl německý prezident Joachim Gauck v rozhovoru pro německý rozhlas:“ Elity jsou v pořádku, jenom obyvatelstvo momentálně není v pořádku“.

Je na čase lid vyměnit, a to třeba potajmu. Obzvláště, je-li jako nyní v Německu před volbami

Loni přišlo do Německa 1,1 milionu uprchlíků, z toho 428 tisíc ze Sýrie. Po událostech v Kolíně a útocích na obyvatele, zejména na ženy, má vláda evidentně strach a nechce ventilovat na veřejnosti další vlnu nově příchozích, kterou organizují němečtí úředníci – následování rodinnými příslušníky.

Právě v těchto dnech jsou německé zastupitelské úřady přetíženy vyřizováním žádostí o víza kvůli následování rodinných příslušníků. Zejména neziskové organizace zuří, že se o tom nepíše a nevyvolává se dostatečný tlak na rychlejší přesídlování rodinných příslušníků azylantů v Německu. Média mají zřejmě nařízeno mlčet.

Nejsou turisti a levné letenky na noční charterové lety jsou výhodné i pro německou kasu

Jak ukázaly další informace, poloprázdná nízkonákladová letadla jsou doplňována rodinnými příslušníky azylantů z loňského roku. Kolik jich však přepraví, pokud má průměrná žena 3 děti? Spolkový úřad řekl na konci roku 2015, že zhruba 500 tisíc. To se musel střelit do kolena, protože počet žádostí o následovnický azyl, které k 30.6. 2016 nejsou vyřízeny, je 526 276. Proto také posílá německá vláda svým zastupitelským úřadům do Bejrútu, Káhiry, Istanbulu, Ankary a Ammánu úředníky na pomoc, jelikož některé úřady vyvěšují již bílou vlajku a varují, že vyřízení víz trvá až 5 měsíců.

Dá se tedy očekávat, že do konce roku přijde do Německa, respektive bude dopraven letadly další 1 milion lidí.

Navíc má fungovat projekt s Turky, který je zatím pozastaven. Výměna ilegálních migrantů za legální z utečeneckých táborů v Sýrii 1:1. Zatím se jich podařilo vyměnit do tisícovky a Evropa se stala nástrojem Erdoganova vydírání.

Očekávejme stále větší tlak ze strany Bruselu a Německa a tresty, které na nás připravují

Výše popsaný vývoj neznamená pro Českou republiku, že se nás problém netýká. Co bychom se vzrušovali, když tu žádné uprchlíky nemáme, že? To je nejčastější argument mediálních presstitutek. Politici mají ale před volbami strach, to je evidentní. Neseme však také svou vinu: naše účast v operacích NATO a mlčení k válkám na Blízkém východě a podpora krvelačné politiky USA, od které se nedokážeme hlasitě distancovat, z nás dělá také viníky.

Koho volit?

Zatímco v Rakousku vsadili zelení na bývalého komunistu a svobodného zednáře Van der Bellena a jejich diktátorská rétorika je v současné době horší, než co jakou zažili za komunistů, v Německu je horkým kandidátem na nástupce Joachima Gaucka syn íránských imigrantů a praktikující muslim Navid Kerman, který se přeje odstranit z veřejnosti všechny kříže. Doufejme, že ani jeden z nich neprojde.

Co ale naše malá zemička? Můžeme ještě volit stejné strany, které jsou na scéně posledních 25 let? Ty, které zrazovaly zájmy voličů doposud? To je cesta do pekla.

Pouze ti, kteří chtějí prosadit referendum, prohloubení demokracie, zpochybní naši účast v NATO a budou chtít přestavbu EU na zcela jiných, férových základech, by měli mít šanci.

A k tomu zajímavé komentáře pod původním článkem:

Vladimír Rudolf ·

Žijeme ve společnosti, která suverenitu státu, vlastenectví a bezpečnost života, zdraví a majetku směnila za „moc nadnárodních korporací“, a tento trend musíme změnit! Jsme tímto povinni stařešinům rodů Vašeho i mého Slovanského.
Mican Mican ·

Na Flight Radaru24 je v noci vidět fronta na přistání před Tureckými letišti třeba 15-20 letadel najednou v minimálním odstupu cca 5km. Startují po krátké době a opět s minimálními rozestupy. Jako by někdo honil čas.
Mican Mican ·

A to nic není proti tomu, že téměř denně létají nad naší zemí vojenská letadla USAF. Vždycky nejméně po dvojících. Cíl neznámý. Na FilghtRadaru24 je neuvidíte – ti zmrdi je filtrují aby se nezobrazovaly a ani nejdou dohledat v databázi. Já a pár kamarádů je „vidíme“ pomocí přijímače sekundárního radaru. Podle triangulace jsou to převážně lety západ-východ. Copak asi tak vozí? Že by humanitární pomoc, To těžko.
Mii Stejskalová ·

to by dost vysvětlovalo, co mi to lítá v noci nad hlavou a na radaru není vidět
To se mi líbí · Odpovědět · 3 · 20 hod
Kikirikova Dagmar ·

nielen super clanok,ale aj super pravda.
Mican Mican dik za info

Zdroje:

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/markus-maehler/tief-in-der-nacht-bundesregierung-schleust-fluechtlingsmassen-ueber-flughaefen-ein.html

http://www.tagesspiegel.de/politik/fluechtlinge-im-mittelmeer-viele-offene-fragen-vor-bundeswehreinsatz/11686910.html

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře